Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a pasiját választotta...

Az anyám a pasiját választotta helyettem?

Figyelt kérdés
Megmondtam anyámnak, hogy ha hozzánk költözik a pasija, akkor elköltözöm apámhoz. Nem is érdekelte, tervezgették tovább a költözést.Pénteken elkezdett helyet csinálni a pasi holmijánal, mondtam, hogy én meg akkor pakolok apámhoz. Azt mondta oké. Reggel indult cuccostól a pasi, én meg mondtam indulok apámhoz, és el is mentem, ott voltam egész nap. Anyám nem is jött utánam.Vasárnap reggel apám azt mondta, hogy menjek haza, mert nála kevés a hely és nem fog tudni dolgozni. Hazamentem, már be volt cuccolva a pasi, mondtam visszaköltözöm, anyám annyit mondott, jó rendben. Úgyhogy itthon lakom ugyanúgy, de anyám akkor is a pasit választotta, mert nem érdekelte, hogy el akartam költözni itthonról és el költöztem, csak apám hazaküldött. Ez jelenti, hogy jobban kell neki a pasi mint én?

márc. 4. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy?

Miért nem akarod, hogy odaköltözzön?

márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 A kérdező kommentje:
17 vagyok, nem bírom, mert apám helyére pályázik, meg amúgy se szimpatikus. Amúgy már beköltözött a hétvégen.
márc. 4. 17:26
 3/140 anonim ***** válasza:
86%
Miert ellenzed ennyire? Mi az okod ra?
márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 anonim ***** válasza:
78%
Majd összehaverkodtok. :) Viccen kîvül, miért nem szimpatikus?
márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
90%
Gyanítom ha apád helyére pályázik, akkor apukád már nem lakik otthon. Tehát a helyét már nem veheti el. Mielőtt késsel mennél anyukádnak, nézd csak meg a “trónfosztott” mit csinált? Elküldött, hogy nincs neked hely, mert kicsi a lakás. Biztos, hogy jó oldalon harcolsz?:)
márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:
90%
Csupán azt jelenti, hogy nem körülötted forog a világ. Ahogy apádnál, úgy anyádnál sem. Miért anyádat utálod, mikor nála van helyed, és nem apádat, aki közli, hogy menj haza, mert kevés a hely?
márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
86%
Elvárnád, hogy anyukádnak sose legyen más kapcsolata? Neki is jár a boldogság. Ha a pasi nem bántott téged akkor nem értem mit hisztizel. Neked se tetszene ha anyukád azt mondaná nem lehet kapcsolatod soha. Persze, hogy annyit mondott anyukád, hogy jó. Látta, hogy csak hisztizel és tudta apád ugyís hazaküld
márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 anonim ***** válasza:
91%

"nem bírom, mert apám helyére pályázik, meg amúgy se szimpatikus"


Mármint annak az apának a helyére, akinek útjában vagy, és hazaküldött? Ja, hát ilyen szuper apa helyét tényleg nehéz lenne pótolni...

márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/140 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még örült is, hogy elmegyek és kettesben maradnak a pasival. Lehet az a rossz neki, hogy hazajöttem.
márc. 4. 17:35
 10/140 anonim ***** válasza:
81%
Mi a konkrét problémád a pasival? Vagy magadat félted inkább, hogy megoszlik anyukád szeretete ? Háttérbe fogsz szorulni?
márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!