Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem beszél velem, mert meleg...

Nem beszél velem, mert meleg vagyok. Vajon fog ez változni?

Figyelt kérdés

Anyám nem tudja elfogadni, hogy meleg vagyok és kapcsolatban vagyok. Azóta nem szól hozzám.

1,5 éve ez a helyzet, szerintetek fog ez változni? Szembeszomszédok vagyunk, vicces amikor itt van a párom és látványosan bevonul, nem köszön.


márc. 5. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%

"látványosan bevonul, nem köszön"

Tehát meglát, és tudja, hogy te vagy a fia, akit szeret és aki fontos neki.

Idővel megszokja.

márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem ismerjük, úgyhogy nem lehet tudni, hogy változik-e. Azért remélem, nem mindenki ilyen a családban.

Költözni nem tudok? Egyébként sem túl jó ilyen közel lakni.

márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges, hogy idővel megbékél, főleg, ha nem keresed, nem mész utána, és ezért egyre jobban érzi majd, hogy elveszít téged.

Viszont a kérdés az, hogy érdemes-e ilyen emberbe kapaszkodni? Aki képes ilyenért félredobni, az sosem szeretett igazán, hiszen a szeretet lényege a feltételnélküliség.

márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
7, ez hülyeség. A feleség és férj házasság után helyes megszólítás. Az élettárs az, akivel együtt laksz 0-24-ig. Az, akivel együtt jár az ember, de nem él még együtt vele, arra bizony mondják, hogy párom/pasim/csajom/barátom/barátnőm - és kiváltképp helytelen a párunkat leférjezni vagy leélettársamozni, hogy nem igazak rá a feltételek. Ez csak magyar nyelvtudás kérdése amúgy, nem szexuális irányultságé, és itt neked van hiányosságod.
márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
9%

7-es te hülye vagy 😂


Én sem rajongok a melegekért, úgy gondolom ez manapság már inkább divat, mintsem születési rendellenesség . De azért így szapulni a kommentekben a kérdezőt azért kicsit durva...

márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
"tiszta és józan életfelfogású emberek", csak magyarul nem tudnak :D
márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Vuk-91 ***** válasza:
93%
Rajta múlik, de szerintem ne az legyen neked a lényeg, hogy anyád mit gondol rólad. Ha képes félredobni mert önmagad vagy, akkor szerintem felesleges. Járd az utadat és találd meg a SAJÁT boldogságod.
márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Ezt magadban kell eldönteni hogy akarsz-e futni olyan szekér után ami nem akar felvenni. Ő nem beszél veled, elzárkózik, akkor ne fecséreld rá az energiádat. Nem kötelező szeretni a szüleinket különösen ha nem is érdemlik meg. Én a helyedben el is költöznék, nehogy már a fancsali képét kelljen nézni minden nap...
márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
nem nem fog változni.
márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
miért van az hogy kėnyszeresen kérdést kell az öszes "melegnek hogy elfogadnak e miért nem fogadnak el stb mikor maguktol is tudhatják a választ.
márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!