Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám mindent magára vesz,...

Anyukám mindent magára vesz, mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Minden esetben azt hiszi, hogy direkt idegesítjük, ha történik valami, az biztos hogy ellene van, állandóan azt mondogatja, tuti hogy később egyedül fog maradni, mert itt hagyjuk, és minden megszólalásunk beszólás...
ápr. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez leginkább mentális betegség, vagy korai demencia. Sajnálom. Egy pszichiáter tudná megmondani.

Esetleg beszélhetsz a háziorvosával, hogy aggódsz , mert mindent sötét szemüvegen át lát, és sose örül. Talán rá tudja venni egy vizsgálatra.

ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos elutasítja az ilyen fajta kezeléseket, mint például a pszichológus
ápr. 13. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az már érzelmi zsarolás. Nem tudom mennyi idős vagy, de költözz el ha nem tetted mèg meg. Az én anyám is ilyen. Felszoktam hívni havonta 3x, meg talán havi 1x megyek hozzájuk. Bőven elég. Így is sokszor veszekszem vele. Nagyon nem szeretem a manipulációt meg az érzelmi zsarolást.
ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Es a rejtett narci. A legrosszabb fajta. No contact az ilyennel!
ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy demencia, nárcizmus! Nem tudsz segíteni rajta, ne hagyd az érzelmi zsarolást. A saját életed a szempont, az övét majd megoldja ő, nem neked kell.
ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud normális kapcsolatokat kialakítani, ezért titeket akar rákényszeríteni, hogy viseljétek el őt. Kérdezd meg tőle, hogy gondolta, ti örökké vele fogtok élni? Inkább azzal foglalkozna, hogy amíg együtt éltek érezzétek jól magatokat egymás társaságában.
ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen, nagyjából évente kétszer lát.


Okkal nem járok hozzá, nekem nincs szükségem erre az érzelmi zsarolásra, amit minden alkalommal letol.

ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Dettó az enyém is és szintén 2x lát évente. Azért ennyiszer, mert ennyit bír ki úgy, hogy normálisan viselkedik.
ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!