Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éget 38 évesen ezzel...

Nagyon éget 38 évesen ezzel anyukám szerintetek is, hogy munkahelyemre hozza az ebédet, amit főzött, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és egy héten legalább egyszer bejön a munkahelyemre és hoz ebédet amit főzött...lehet kollégáim már röhögnek rajtam....

Hiába mondom neki hogy szerintem ez ciki már, mintha meg sem hallaná...ti mit csinálnátok?


2023. júl. 6. 14:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Ha szó szerint szépen megkéred, hogy ne hozzon és mégis hoz, szimplán ne vedd át tőle. Ne menj ki érte, ne vedd fel a telefont, üzend azt, hogy el kellett menned az épületből stb, és kérd meg a kollégáidat, hogy ragaszkodjanak hozzá, hogy nem hagyhatja itt neked mert a munkahelyen ez a szabály. Így muszáj visszavinnie és előbb utóbb megérti, hogy nem szeretnéd, hogy hozzon.


Egyébként nem hiszem, hogy nevetnek rajtad a kollégáid, mindenki tudja, hogy ez anyukád heppje és nem te kéred, hogy hozzon.

2023. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a kollégáid cikik, és nekik mondanám hogy kussoljanak el, mert ebben semmi ciki nincs inkább egy kedves gesztus, örülj neki, hogy próbál kedveskedni ezzel is.
2023. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem égő. Nekem az jutott most eszembe, hogy x év múlva, ha már nem lesz, sajnálni fogom, hogy visszautasítottam az ebédjét és azt kívánnám, hogy bárcsak hozná nekem az ebédet.


Embernek lenni nem ciki.

2023. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

Mit csinálnék?

Munka után elmennék hozzá (mert feltételezem, hogy nem nála laksz 38 évesen), és úgy kiosztanám, hogy egy életre megjegyezze, hogy munkahelyemre TILOS bejönnie és bármit is behoznia. Nem azért tilos, mert a munkahelyem tiltja, hanem, mert én tiltom meg neki.


Minden csak a fellépéseden múlik. Ha 38 évesen még ilyen gondjaid vannak, akkor a fellépéseddel is súlyos gondok vannak.

2023. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 qborka ***** válasza:
65%

Örülj neki,hogy jön és hoz enni.


Milyen emberek lehetnek azok,akik ezt kinevetik? 😥

2023. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ez menőség lenne. Apukám szokott rám főzni, igaz nem hozza be, de népszerű a kajám a kollégáim között:-D
2023. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

Részletek?

Hol dolgozol és milyen munkakörben?

A munkahelyeden van alkalmazotti étkezde?


Azért szerintem kicsit különbség van a témát illetően aközött, hogy valakinek a szőlőkapáláshoz visznek ebédet - vagy az igazgatói titkárságra!

:-)

2023. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
61%
Szerintem ez egy jó dolog, inkább örülj jobban, hogy még viheti.
2023. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
dehogynem az anyjával lakik, akiknél ennyire nem működött a leválás egymásról, hogy negyvenhez közel még anyuci lohol utána a frissen főtt ebéddel, ott mind az anya, mind a gyerek el van akadva a fejlődésben... egy normális, egészséges szülő-gyerek kapcsolatban már az első diákmunkája interjújára is egyedül megy be a gyerek...
2023. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
A férjed (esetleg nőnemű szeretőd) és a gyerekeid mit szólnak az anyád arroganciájához?
2023. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!