Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim mérgesek ha orvoshoz...

Szüleim mérgesek ha orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy hetek óta fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, nyomást érzek a fejemben. Ez egész nap végig kísér. Nem régóta, nagyjából 1 hónapja voltam vele orvosnál mikor még nem volt olyan komoly, 100/90 volt a vérnyomásom. Eszek, iszok rendesen, de nem múlik el. Kedden nagyon rosszul voltam, nem bírtam felkelni és el kellett volna mennem orvoshoz viszont későn értem oda mert nem tudtam mikor zár be. Apám mondta menjek másnap (már akkor nagyon mérges volt), viszont én nem mentem, mert már kicsit jobban voltam. Ma reggel viszont hánytam, még mindig rosszul vagyok, mondtam apámnak nem megyek iskolába mert hánytam. Nem nagyon érdekelte hogy rosszul vagyok, és elkezdett veszekedni hogy mindig akkor vagyok rosszul mikor 0.-ik órám van. Azt mondják lustalkodok itthon, mi lesz velem ha majd dolgozni kell. Mi a véleményetek?

ápr. 19. 07:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

[link]


), ez egy megyeszékhely. Nézd meg, hány helyen nincs meg a napi négy óra...

ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
a 22-t a 9-es okostóninak küldöm...
ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
#19 És az ki a f.sz érdekel, hogy lógni akar, mikor beteg??
ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem beteg. Lógni akar. Pont akkor "beteg", amikor 0. óra van, aztán másnap már nincs baja, ellenben q következő napon, amikor 0. óra van, újra "beteg". Elmehetett volna az orvoshoz a "betegsege" másnapján, de nem ment.
ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, én sem hinnék neked. "Bezár" az orvos, aztán meg nem mész el, mondván jobban vagy.


Az a nagy helyzet, hogy lógni akarsz.

ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? Nem lehetsz terhes? Ha állandóan fáj a fejed, kellene csináltatni egy mr-vizsgálatot. Mindenki tudja, mikor rendel a körzeti orvosa. Írd ki a naptáradba.
ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!