Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 17 éves...

Megengednétek a 17 éves lányotoknak hogy éjszaka kimaradozzon?

Figyelt kérdés
Pl elmegy szombat este bulizni és csak vasárnap délelőtt jönne haza. Ha megkérdeznétek hol volt annyit válaszolna hogy a csajokkal.
máj. 3. 22:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
Nem engedjük meg. Házibuliba néha már volt a barátaival. De az éjszakába 17 évesen határozottan nem! Szerencsére nincs is rá igénye. (a hazibuli elég nekik)
máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
13%

Kizárt. 17 éves gyereknek nem az éjszakában a helye úgy, hogy még egyéven át az én felelősségem, ha történik vele valami.


Miután betölti a 18-at, felőlem mehet. Aggódok érte akkor is, de ha bromságot csinál, nem engem vesznek elő érte.

máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
8%
17 éves fiam sem mászkál az éjszakában! Nemhogy még a lányom. Nem!
máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
94%

Van egy olyan érzésem,sok szülő úgy gondolja a váltást 17 évről 18 évre,hogy egyik nap még gyerek a lány,másnap meg hirtelen felelősségteljes érett nő...

Erről nekem egy fogságban tartott állat jut eszembe,aki ketrecben élt eddig,aztán egyszer kib@sszák az erdő szélére,nesze,szabad vagy...

máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%
Elég egysejtű gondolkodás...
máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
89%

25


Ilyenek a mostani píszi szülők. Meggyőződésük hogy ők nagyon jó szülők, valószínű ezért van annyi mentálisan beteg fiatal, mert olyan jó szülők 😀

máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

23


Akkor te nem a gyerekedet félted, hanem saját magadat.


Ha 17 évesen márpedig nem, 18 évesen meg felőled aztán mehet ahova akar, akkor te les.zarod a saját gyereked, de önző vagy aki csak saját magára gondol. Neked csak az a fontos, hogy te nehogy elő legyél véve bármiben is.


Abban is biztos vagyok, hogy nagyszerű szülőnek tartod magad 😀


Hát mindenesetre, a jóisten mentse meg a gyermekeket az ilyen önző "szülőktől".

máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
6%
Házibuliba mehetne, ha pontosan tudom, hogy hol lesz, ott is aludhatna (ez még jobb is, mint éjszaka buszozni), szórakozóhelyre viszont nem, oda majd 18 évesen. Lehet lepontozni.
máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne? De rendszeresen jelentkezzen be, hogy épp hol van, mit csinál.
máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Mi is eljártunk ennyi idősen bulizni, de azért nem másnap reggel jártunk haza, és velünk mindig voltak megbízható fiú barátok akik hazakísértek. Nem mellesleg mindenki ismert mindenkit.
máj. 4. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!