Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim bosszúból arra a...

A szüleim bosszúból arra a gimire akarnak kényszeríteni,ahova nem akarok menni(nincs beleszólásom).Szükség van az én beleegyezésemre ahhoz,hogy be tudjanak engem iratni magyar gimibe? Ha nincs,hogyan akadályozzam meg azt hogy oda irassanak be?

Figyelt kérdés

máj. 13. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Neked kell jelentkezni...

Ők helyetted nem tudnak.

Most hányadikos vagy?

máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Korhatár 16 év.
máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Magyar gimibe?

Cigó vagy?

Vagy ki vagy?

máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Én úgy tudom, te jelentkezel a TE ügyfélkapuddal.
máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul tudod négyes, most kilencedikes a gyerek, és ÉN jelentkeztem, bár asszem neki is alá kellett írnia.
máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Hú, ebből milyen jó sztori lesz...


Bekészítem a rágcsálnivalót.

máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

"A szüleim bosszúból..."

Ezt te sem hiszed el, hogy a szüleid bosszúból csinálják. Esetleg jobban tudják, hogy neked mi a legjobb.

Egyébként ezt a témát már egy hónapja is feltetted és kiveséztük.

Tegyél fel más kérdést.

máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Legrosszabb esetben csak kirúgatod magad/ szánt szándékkal kibuksz... 🤷🏼‍♀️
máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

5: Tehát alá kellett írnia!


De érdekes azért, én 7 éves koromtól mindenhova magam jelentkeztem. Szülő nem is kellett hozzá.

Igaz, ez 45 éve volt, úgy látszik, azóta csorbultak a jogok (?).

máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

Igen, elvileg lehetne beleszólása a 14 éves gyereknek, de a gyakorlatban ez úgy működik, hogy mikor a szülő megvonja a telefont, laptopot, márkás cipőt-ruhát és kb bármit, ami túlmutat azon, hogy legyen hol aludnia és kapjon valamilyen kaját, meg megy a szentbeszéd, akkor azzal a szülővel egyik gyerek sem fog ellenkezni.


Kérdező, a szüleid valószínű csak a javadat akarják. Szerintem, ha leülsz velük és normális hangnemben jogos indokokkal alátámasztod, hogy miért lenne jobb, ha a másik gimibe mennél, lehet, hogy engednek neked. Amúgy szerintem mindenhol meg fogod találni a társaságod és be tudsz majd illeszkedni. Ha meg nem, akkor bármikor válthatsz.

máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!