Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját gyerekeimet ugye...

A saját gyerekeimet ugye nagyon fogom szeretni annak ellenére, hogy nem nagyon szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Annyira furcsa, hogy mindig is nagy családról álmodtam, szeretnék vagy 3-4-5 gyereket, miközben ha a kis unokatesóimra kell vigyáznom, pár óra alatt teljesen kikészülök. Eleinte még nagyon jól elvagyok velük, de igazából még pár óra sem kell, és egyszerűen annyira leszívnak, hogy legszívesebben az első emberre lepasszolnám őket, aki arra jár. Most gondolkoztam el azon, hogy lehet, hogy én rossz anya leszek. Gondolom csak van összefüggés.
2013. máj. 27. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

na, akkor mi sokban hasonlítunk :)

már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, mert én is kicsit félek az anyaságtól, viszont másrészről meg nagyon szeretnék gyereket. egy igazi kihívásnak tekintem, egy nagy feladatnak, ahol szeretnék a lehető legjobban teljesíteni.

persze semmi kényeztetés, magammal tolnék ki, ha egy hisztis, követelőző csemetém lenne. és ez az, ami marha sok energiát igényel. néha még így is hulla vagyok, pedig csak dolgozom, háztartást vezetek, és elmegyünk néha valahova a párommal. a gyerekeknek meg annyi energiájuk van, hogy néha képtelenség lekötni :)

itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sok erőt kitartást kívánok neked iletve türelmet kedves Kérdező
2016. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19%
Egy értelmes, felelősségteljes, erős személyiség ki sem írna egy ilyen kérdést, mert tudja rá a választ. Igen, csapnivalóan szar szülő leszel. Dehát be kell állni a sorba, hisz mindenki lekölkedzik egyszer, nehogymár pont te ne. Pedig hidd el, az emberiség megvan a te génjeid nélkül is, lelkisérült kölyökből, akit hülye szülők neveltek, pedig már így is túl sok van.
2017. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!