Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem tiszteli a magánél...

Anyukám nem tiszteli a magánéletemet. (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy rendszeresen olvasgatja az SMS-eimet. Biztos vagyok benne, mert olyan dologról kérdezett, amit csak ott láthatott. Ha kérdőre vonom, letagadja, pl. azt mondja, hogy csak az időt nézte a mobilomon.

Hallgatózik az ajtó előtt, amikor telefonálok.

Ha be van kapcsolva a laptopom, és kimegyek pár percre, rögtön megnézi a facebookon az üzeneteimet.

Mit csináljak? Szinte mindig magamnál tartom a telefonomat, még vécére is viszem. Volt, hogy reggel elvette a szekrényemről, amíg én aludtam. Azóta a párnám alá teszem éjszakára.


21/L


2013. júl. 2. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen beszélj vele! Azért ez már tényleg sok... oké, hogy aggódik miattad, de ha már csak ennyi lenne a helyzet, 21 évesen már az is túlzás lenne. Én 16 vagyok, és anya nagyon megbízik bennem, én pedig ezzel soha nem élnék vissza. Beszéld meg vele, hogy felnőtt nő vagy, azzal sms-ezel / chatelsz, akivel akarsz.
2013. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább jelszóval védd le a mobilod, és akkor nem kell a párnád alá rakni, face-en meg jelentkezz ki, ha kimégy a szobából, vagy nem használod a géped!
2013. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Tegyél képernyőzárat a mobilodra, ha telefonálsz menj ki a ház elé, a gépet szintén kódold le:)
2013. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

1. telefont lekódolni, így nem fogja tudni olvasgatni az sms-ket.

2. laptopot kódolni így nem fog tudni belépni még akkor sem ha 2 percre mész ki.

3. Ha észreveszed hogy hallgatózik, akkor nyisd ki az ajtót és mond neki hogy

"gyere be, így tisztábban fogod hallani hogy miről beszélek, és nem kell sunyiban az ajtóhoz lapulnod."


Minden problémát meg lehet oldani..

2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsold ki a gépet ha nem ülsz ott az sms-t meg töröld.

De mi a fenét kell már 21 éves titkolózni anyukád előtt?

2013. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem titkolózom, egyszerűen csak nincs köze ahhoz, amit mondjuk a párommal beszélek.
2013. júl. 2. 23:44
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem ajánlott a párnád alá tenni, mert 800, vagy 1600 vagy mittudomén milyen megaHz-eken sugározza szét az agyadat :)
2013. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kétszemélyes ágyam van, és a másik oldalra teszem a telefont. :)
2013. júl. 3. 00:04
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Akkor azt ki tudja venni a "fejed" alól amikor elaludtál :D
2013. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
21 éves vagy, van "párod" akkor miért nem nála alszol, miért az anyád vérét szivod, és még a magánéleted tiszteletét is elvárod? Nem kellene önállosodnod?
2013. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!