Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők!? Elengednétek a 15...

Szülők!? Elengednétek a 15 éves lányotokat 2 napra Balatonra a barátjával?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtek meg,a srác most 20 éves,nem ismerem,de a lányom nagyon oda van érte,mit szólnátok?

Végülis úgy mennének,hogy a lányom barátja meg a haverjai+az ő barátnőik.

Valami nyaralóban,nos?


2013. júl. 3. 15:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen, egy húsz év körüliekből álló társasággal? Úgy, hogy most ismerkedtek meg? Kizárt!!!
2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem !
2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, nem vagyok még szülő, 29 vagyok. Ez nehéz kérdés, mert ha nem mehet, akkor a barátja mit mond, bocs, de a barátnőm kicsi és nem engedték el? Nagyon ciki lenne, a lányod meg halálra aggódná esetleg magát. Ha a kapcsolatukkal nincs problémád, akkor én megfontolnám, hogy elengedjem. Csak a kora alapján egyébként egyből azt mondtam volna, hogy túl kicsi, ne engedd el. De ha szimpatikus a barátja, feltételezhetően a társaság is értelmesebb, akkor én elengedném, ha nagyon nagyon szépen kéri :)
2013. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Ismered a barátját? Megbízol benne? Ha nem akkor nem, ha igen, akkor elengedném.
2013. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nyáron ismerkedtek meg ? Most ? Azt írod, hogy egyáltalán nem is ismered a srácot. Szóval senkit nem ismersz a csapatból. Én nem engedném el.
2013. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem ismered a srácot, a lányod se ismeri (ha mostanában ismerkedtek meg, még csak annyit tud róla, amit magáról elmondott) és a srác haverjaival, akik valószínűleg szintén 20 év körüliek... Szó nem lehetne róla.
2013. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem eleve ott a baki ,hogy 15 éves a lányod és 20 éves a barátja.Ha esetleg a fiú olyat akar amit a lányod nem és nincs ott senki akkor mi van ?

Nem,nem engedném el.

Mond meg a lányodnak, hogy nem benne nem bízol hanem a barátjába nem.

Vagy menny velük

2013. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat, én nem vagyok szülő. Most vagyok 19 éves. Engem kizárt,hogy anyukám elengedett volna 15 évesen. Nekem is voltak hasonló "vad" ötleteim,amit anyukám nem engedett,de így utólag nem is bánom! :)
2013. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Személyesen nem ismerem,nem mutatta még be,de ezt nem is erőltetném.

Egyszer láttam őket mikor találkoztak az utcán,akkor odament hozzá a lányom,első látásra szimpatikus volt,lehet a lényeget nem írtam bele,de a barátja most végzett a rendészetibe.tehát rendőr.

Azt tudom hogy nem iszik,nem cigizik.

Folyton azt mondogatja a lányom hogy:Ezért biztos nem vinne bele a rosszba!

2013. júl. 3. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!