Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkál anyukám, hogy...

Miért piszkál anyukám, hogy fogyjak le mert így nem vagyok szép és szexis?

Figyelt kérdés

Én teljesen jól érzem magam a bőrömben 160 cm és 55-56 kg vagyok.

De anyu állandóan azzal csesztet ,hogy ne egyek már sokat,mert még dagadtabb leszek.

Van egy nővérem ő 165 cm és kb.54 kg és Anyunak ő az isten ,mert anyu is ugyan így nézett ki lánykorában.

Ha megyünk az utcán hárman akkor anyu állandóan mondogatja ,hogy jaj lizácskám téged mennyien megnéznek .

Mintha engem meg se nézhetne senki...

Amúgy tényleg nem vagyok nádszál vékony ,de szerintem azért nem tünök annyinak ,mert a fenekemre és a csípőmre hízok.

Teljesen kivagyok már anyutól,elveszi az önbizalmam,mikor én teljesen meg vagyok / voltam magammal elégedve...


2013. júl. 6. 21:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
89%
A picture please, Dear?
2013. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
90%
Ne is haragudj, de anyád elég nagy tuskó.
2013. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
66%
velem ugyanez van. anyukám folyton megaláz, pedig én jolérzem magam a bőrőmben.ez a fonto.:)
2013. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
82%
Mert nincs kibékülve önmagával.
2013. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz vele, nekem szexi vagy! ;)
2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
72%
üljetek le és beszéljétek meg
2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
88%

Nem anyukád fog járni veled, vagy feleségül venni, ha neki nem tetszel, hát így járt.

Viszont állj a sarkadra, és közöld vele, hogy ezt be lehet fejezni.

2013. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Bocs hogy ezt mondom de az anyád baromira bunkó...:\
2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
65%
Egy kép? Mondjuk adatok alapján totál nincs gond. Anyuddal meg ne foglalkozz...
2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
17%

Azért,hogy szép és szexis legyél. Örülj neki , hogy azt szeretné jól nézzél ki. Amúgy meg te dolgod , ha jól érzed magad a bőrödben akkor oké , de azért mást is kérdezz meg nehogy tévhitben legyél ! (Egyébként anyukám 40 múlt és 161 cm és hozzá 50 kg !!) És igen büszke vagyok rá , hogy jobban néz ki , mint némely tizenéves. Meg nekem is sokszor van mikor megyek az utcán és látok ilyen anya-lánya párosokat , hogy az anyukát jobban megnézem :P azt hiszem ez sok mindent elmond..


19f

2013. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!