Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek formában az...

Hogyan legyek formában az esküvőmön? /hogyan legyen szép az alakom, hogy fogyjak le/?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés. Méretek? Mennyit kell fogynod? Mennyi vagy most (cm, kg), mi a cél? Mikor lesz a nagy nap? Mit sportolsz, mit eszel?
2011. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az elottem szolonak igaza van...igy csak annyit tudunk irni hogy sok boldogsagot!
2011. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nos, a pontos dátum még nincs meg, csak annyi, hogy valamikor jövőre nyár vége felé...

Most 165 cm, 63 kg vagyok, jó lenne olyan -10 kg... mert kb. 1 év alatt szedtem fel 10 kg-ot, még 3 éve...

Nem nagyon sportolok, csak a napi szintű rohanás van, szoktam otthon tornázni, és heti 1x gimnasztikára járok. Télen meg jégkorcsolya.

Szoktam reggelizni, ebédelni csak akkor, ha van időm, akkor rendesen vmi menüt, ha nincs, akkor bekapok egy péksütit vagy szendvicset. Vacsira... hát ez az, ami húzósabb.. mivel ált. nincs időm előbb enni, ezért a vacsinál pótolom. És néha későn(ami azt jelenti, h mondjuk 8-9-kor) eszünk rendes adagokat. Ez az, amit nem kéne, de előbb nincs rá időm, és estére már annyira megéhezek, hogy muszáj ENNEM/ennünk. Sajnos. Folyadékot sem szoktam sokat meginni, mert nem tehetem meg, hogy 5 percenként pisilni járok, ezért csak kortyokat iszok. Persze ha otthon vagyok, akkor azért tartom a másfél-2 litert, de főleg télen az ember nem kívánja a folyadékot annyira. Zöldséget inkább, gyümölcsöt ritkábban eszem. Nem nagyon szeretem...

2011. okt. 25. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt találsz 10 hetes diétát, az pont jó a 10 kiló leadásához. De készülj fel rá, hogy ezzel nemcsak lefogysz, hanem igazán bombanő is leszel :)

2011. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! És itt hol van az? A tudatos táplálkozásnál? Pontosan mire kell menni? Köszii :)))
2011. okt. 25. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a 3 tudatos táplálkozás bejegyzés,

mivel hasonlók a méreteid mint Petrának (az 1. "kísérleti nyuszi" :D), ezért az ő kalóriaigényei:

[link]


a Petrás bejegyzésekben láthatod, mit lehet elérni 10 hét alatt (előtte-utána képek)


és ez, mielőtt belevágsz: [link] hogy tudd mi vár rád és mire figyelj.

2011. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon KÖSZÖNÖM!! :)
2011. okt. 25. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom ez már több éves kérdés.

Végül mennyit sikerült fogynod az esküvőig?

Most mennyi vagy?

2014. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az esküvőt nem tartottuk meg végül a következő évben, mert a tervezett 40 fő helyett most nagy lagzit tartunk :) És hát arra kellett gyűjtögetni, főleg, hogy én egy jó darabig nem dolgoztam, csak tanultam, lassan jött össze a pénz. Úgyhogy idén lesz a tervezett lagzi :)
2014. febr. 13. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem.

És az elmúlt 2,5 évben hogyan alakult a súlyod?

2014. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!