Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18-20 évesek, ti magatokra...

18-20 évesek, ti magatokra mostok, és saját magatok hajtjátok össze a ruháitokat?

Figyelt kérdés
Az apám mostanában bekattant, mert azt mondja nekem, hogy nem vagyok elég önálló, mert nem mosok magamra ez tényleg ekkora probléma. Szerintem inkább saját hibái miatt van ez, mert mostanában nem jön össze neki semmi, és rajtam akarja levezetni.
2013. aug. 9. 11:43
1 2 3
 1/28 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Igen, nem nagy ügy, valójában a mosógép mos, 3 perces művelet beletenni a ruhát, a mosószert, öblítőt. A végén 5-10 perc teregetni és ami vasalást igényel azt ki is vasalom. Lány vagyok, de fiúként is el lehet végezni sztem.
2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Már 15 évesen magamra mostam, hajtogattam, vasaltam. Most komolyan, ha ennyit sem teszel, akkor mit vársz???
2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, 22 vagyok, de kb 16 éves korom óta saját magam és kézzel mosom a kimenő cuccaimat.És vasalom, ill, hajtogatom. Az otthoni ruhákat meg kimosss a gép.
2013. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudjátok nekem nem dolgozik az anyám, hanem főállású háziasszony és nem esik terhére, hogy kimossa az én ruháimat is, és e-miatt most ő a hibás, én nem hiszem hogy ettől lennék önálló....
2013. aug. 9. 11:52
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Én sem csinálom meg magamnak, mert anya megcsinálja helyettem. Elkényeztetett és amúgy se engedi hogy akár a szobámat magam takarítsam. Megtanultam már, hogy hogyan kell vasalni, mosni, főzni, de ha én csinálom, abban csak kivetni való van anya szerint. Így itthon nem csinálok semmit. Párom is a szüleivel él még, na ott kiveszem a részem a melóból, akár kisebb, akár nagyobb, de még nem volt rá panasz. Szánalmas szerintem, hogy itthon nem csinálom meg, de jobb a békesség. Nagyon szeretnék végre elköltözni és végre megmutatni, hogy jól csinálom. 19L
2013. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, az egész családra. Nem mindig én csinálom, de ha valaki a családban nekiáll mosni vagy vasalni, nem teszi félre a többiekét.
2013. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg ne várd már el hogy a mocskos bugyogóidat apádnak kelljen kimosni felnőtt ember létedre! Undorító! Nekem már 14 évesen kellett magamra mosni, sőt akármilyen hihetetlen teregetni is!
2013. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
5-ös nálam is ugyan ez a helyzet, ha valamit szeretnék is csinálni az anyám ott áll és morog, hogy ezt nem így kell, és a végén teljesen kiborul, én is emiatt nem csinálom inkább, pl ha mosogattam az volt a baj h minden tiszta víz lett, utánna takaríthatta ki az egész csapot, és túl sok vizet használok, meg stb... mosni nem is próbáltam, mert fiu vagyok nem értek a háztartási gépekhez, biztos h valamit elbaltáznék, takarítani azt szoktam néha
2013. aug. 9. 11:58
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Anyuci pici fia nem akarja kimosni a szaros boxereit. Undorító vagy, egy nő sem lesz aki így elfogad.
2013. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
az apámnak a problénmája ez, pedig neki szoktam segíteni ha megkér, ahogy anyámnak is
2013. aug. 9. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!