Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Értehető és jogos, hogy...

Értehető és jogos, hogy emiatt kicsit haragszom anyura?

Figyelt kérdés
Karácsonyra egy három alaklmas masszázs bérletet vettem neki. Úgy láttam, hogy nagyon meglepődött és nagyon örült neki, de azóta se használt fel még egy alkalmat se. Már többször megkérdeztem miért, mindig azt mondja, hogy nincs ideje, de nyugi, el fog menni. De nekem ez nagyon rosszul esik, mert olyan mintha nem is örülne neki és teljesen semmibe venné. Még középiskolás vagyok, a diákmunkával nagy nehezen összekapart utolsó forintjaimat költöttem rá, mert valami különlegset akartam neki venni.
2013. aug. 23. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor érthető lenne, ha nagyon vágyott volna masszázsra és ezt kérte volna, de ha meglepődött, akkor lehet, hogy nem szeretne menni, nem mindenki szereti ha idegenek masszírozzák, ezért ne haragudj rá.
2013. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én is kaptam ilyen ajándékot, és örültem neki. De bevallom őszintén én sem használtam fel majdnem 1 évig..Nem azért mert nem jó, hanem mert sosem voltam még masszáson, és valamiért egyedül soha nem akartam odamenni. Így húztam-halasztottam a dolgot, mert nem akartam a fiamat megsérteni azzal, hogy bár örülök az ajándékának, de egyedül semmi kedvem menni..

Végül is én azért használtam fel, mert a munkahelyen a kollégámmal beszélgettünk erről, és ő mondta hogy szívesen eljönne velem, mert ő bizony élvezne egy jó kis masszást.. Így elmentünk ketten..


Szerintem anyukádnál is ez a helyzet.. Tényleg örült neki, de egyedül nem sok kedve van hozzá. Nem akar ezzel megbántani, így ő is halasztja a dolgot.. Esetleg menj el vele... Biztos élvezni fogja, csak hát nehéz egyedül elindulni..

42/N

2013. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz kicsit rosszul fogalmaztam meg, inkább csalódott vagyok, nem haragszok. Egyébként pozitív meglepetést láttam rajta és azt, hogy tényleg örül, ezért nem értem. Ismerem, nem igazán tudja megjátszani az érzelmeit.
2013. aug. 23. 17:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, lehet ez áll a háttérben. De nyugodtan megmondhatná, nem bántana mag vele.
2013. aug. 23. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam is azt mondta hogy nem bántottam volna meg ha elmondom, hogy egyedül nem szeretnék elmenni.. Ha tudta volna rég elkísért volna..:) De tudod ez is olyan hogy az ember ha tudja is hogy nem bántja meg a másikat , mégis benne van, hogy

" de csupa szívvel adta, hogy álljak elé, és mondjam meg, hogy egyedül nem akarok menni??"

Na ezért nem mondjuk ki mi anyák néha hogy mit gondolunk..


42/N

2013. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz lehet és eszembe se jutott. Majd megbeszélem vele.
2013. aug. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!