Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg, hogy apa el...

Hogy oldjam meg, hogy apa el akarja velem cserelni a telefonjat?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdag csalad es nemreg elromlott a telefonom. Megelegedtem egy samsung s5230al, mert nem akartam, hogy megint a penzen menjen a balhe. Viszont mindig is egy samsung galaxy s3rol almodtam, annyira szerettem volna, de sose mondtam, hisz tudtam, hogy nekem olyanom nem lesz soha. Bele is torodtem. Na igen, de egyik nap hiv apa, hogy suli utan varjam meg ideadja nekem a penzt, nezett valami telefont es vegyem meg neki. Jo mondom persze megveszem. Es mikor megtudtam, hogy milyen telefon...nem is kell. Mondanom milyen fejet vagtam. Egy samsung galaxy s3. Valami akccio miatt barmi jo aron hozzajutott. 2 napra van nala es irigykedve nezem. Es ami a legjobban bant, hogy folyamatosan azt hallgatom, hogy mi az az elokamaera, mi a szarnak az ra? Meg milyen nagy tegla, el se fer a zsebebe. Se wifi, se semmi nem kene neki ra. Egyedul telefonalasra es smsezre hasznalja. Probaltam celozgatni, hogy hogy tetszik nekem az a telefon stb. De nem vette a lapot. Az enyem is tokeletes allapotba van. Ha tudnam, hogy kihasznalja a telefont akkor is szeretnem persze, de nem gondolkodnek azon, hogy hogy csereljuk el, hiszen maganak vette kesz. De talan jobbanis szeretne az enyemet. Mit tegyek? Ti mit tennetek a helyembe?
2013. szept. 10. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki őszintén, nem csak célozgatnék...
2013. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
'Apa, figyu már..Nekem nagyon tetszik a telefonod, mindig ilyet szerettem volna, és ha már ilyen olcsón hozzájutottál és úgysem annyira szereted/tudod kezelni, akkor nem cseréljük el? Az enyém is jó, csak kicsit egyszerűbb, nem ennyire bonyolult..a tiéd meg jó lesz nekem.'
2013. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

igérj be mást is.


mosogatás kutya sétáltatás stb. hogy lássa h komolyan gondolod.

2013. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%

Célozgatás helyett egyszerűbb elmondani, de én inkább mennék el dolgozni, és venném meg abból a pénzből azt a telefont, amit szeretnék. Persze ehhez az is kell, hogy elég idős legyen az ember a pl diákmunkához ésatöbbisatöbbi.

Bár benne van az is, hogy azt mondja, ott a saját telefonod, még működik, használd azt és majd vagy kapsz másikat, ha a mostani tönkremegy, vagy menj el dolgozni és vegyél magadnak.

2013. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Speciel én meg tudnám beszélni ezt simán apukámmal. Persze nem tudom, nektek milyen a viszonyotok.

De miért neked kellett megvenni helyette, én ezt sem értem...?

2013. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
korod?
2013. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Lehet, hogy az lesuz, hogy megprobalom megbeszelni vele.

Dolgozni nem tudok, 15 eves vagyok. 8-9 oraim vannak, es meg itthonra sok hazi. Nem menne, meg amugy se hiszem, hogy kapnek munkat.

Azert maganak vette a telefont, mert az ove is mar nagyon a veget jarta es surgosen kellett neki uj. Bar szerintem tisztaba sincs azzal, hogy az enyem kozel se tud annyi mindent

2013. szept. 10. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaa, amugy azert nekem kellett elmenni erte, mert o dolgozni volt es utana ment is vissza. Ez meg most nagy akcio volt es meg az is kerdeses volt, hogy odaerek-e es nem-e veszik meg elottem?! De szerencsere sikerult:)
2013. szept. 10. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek előlapi kamera? Milyen nagy tégla.


Ha ilyen gondjai vannak apukádnak a telefonnal, akkor minek vette meg magának? Másik, érdemes használt telefont venni, ami jobb állapotú, mert így nem buksz rajta annyit. Ne kerülgesd a forró kását mondd meg neki, hogy mit szeretnél.

2013. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ahogy ismerem apukámat, inkább neki támadt volna olyan gondolata, hogy cseréljünk. :)

De ha nem ez lenne a helyzet, akkor csak simán megmondanám neki. Ha tényleg nem használja ki a telefon adottságaid, akkor szerintem szó nélkül bele fog menni, biztos nem sajnálja majd tőled. :)

2013. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!