Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert igy viselkedik edesanyam?

Miert igy viselkedik edesanyam?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog amit nem ertek:

Pl nem ertem miert martirkodik, h o mennyit dolgozik, holott nem kellene neki, meg azert, ha nem vagyok otthon sokszor ugyerzem ratesz 1 lapattal, hogy, mit csinalgatott.

Sokkal tobbet kellene a lakas kinezetevel foglalkozni, de o nem, fontosabb a kulsos foldel foglalkozni.

Csodalkozik ha en reggel megjovok, nem a foldel valo munka kot le, nem engem abszolut nem erdekel.

Ezaltal lusta dog vagyok sokszor. Amit barkinek szivesen emleget. De ha segitek is tok mindegy, o sosem tetlen, nem bir 1 percre nyugodtan ulni.

Amugy eleg sok mindent megjavitok otthon.

Azt sem erti meg ha parancsolgat meg martirkodik, azzal nem er el semmit, parszor mondom neki h probald meg egyszer kedvesen kerni es mondjuk elore megbeszelni velem! Nem aznap reggel kozolni. De alt hiaba.

Folyamatosan a penz penz penz ezt hallgatom...

Rendes beszelgetes alt nincs koztunk, teljesen mas a gondolkozasa, persze masok elott vissza vesz, de 1ik bnom aki itt szok neha aludni, az elott mar viritott, ordibalt mint velem szokott.

Ezert rendes bnot nem is hozok haza... Inkabb en megyek, ott legalabb kedves szavak is vannak.

Meg ha eszembejut irok.

Ja pl ha kell penz nekem ugy adja mintha fogat huznak, meg szamon is tartja...

Ja es van olyan bnom aki miatta nem jon hozzam :S pedig mashova eljon szoval nem csak kifogas.


2013. okt. 22. 17:00
 1/2 anonim válasza:
100%

Miért nem ülsz le vele megbeszélni ezeket? Miért probléma, hogy a föld érdekli, és nem a lakás csinosítása? Őt az érdekli, téged meg ez, miért nem osztjátok fel egymás között a feladatokat?

Nem írtad, hány éves vagy. Éjszaka bulizásból térsz haza, vagy munkából? Ha bulizásból, elvárható, hogy segíts neki. Ha munkából, akkor nem értem, miért kérnél pénzt tőle.

Kap elég visszajelzést tőled? Meg szoktad dicsérni a főztjét, vagy az elvégzett munkáját? Lehet, hogy az elismerésedet próbálja kivívni a "mártírkodással".

2013. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Probaltam, de nagyreszt hiaba, neki az a fontos, mert mit szol a szomszed stb.

Csinalja, de akkor ne hozza fel nekem ugy, mintha muszaj lenne, es ne jojjon alt ingerulten haza.

2 munka mellett milyen felosztast var? :@

Es elmegyek nem magyarazok otthon, de akkor ne a veszekedes fogadjon, meg h elba. A napomat.

Fuvet nyirok, megjavitok otthon amit tudok, a kocsim is szerelem.

Es pl ilyent kapok h a kàk ra miert koltesz, holott nem is ismeri, igy nem is fogja.

25 munkabol, azert mert az auto javitasa tobb szazezer volt.

(mindig vacakol h nincs penze kamu, nyugdij meg albi is ki van neki adva, meg havi szinten adok haza) osszesegeben masfelszer annyi jut neki mint nekem es en koltok autora stb is...)

Kajakat igen, jol is foz! De a fold nem erdekel, foleg h felet ellopjak:)

Persze akk megint ideg, aztan velem is...

El nem akarok koltozni az albinkba, nem tudnek ott lenni, utalom a kivancsi szomszedokat.

2013. okt. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!