Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy újra elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam,mert az előzőt is elhagytam...

Ráadásul mindkettő csúcskategóriás volt.Amikor az előzőt elhagytam,mondták,hogy mindenkivel előfordul ilyen,a következőre jobban vigyázok.De szerintem ne gondolták,hogy az a telefon is csak 3 hétig fog tartani.


2013. nov. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm akarja nevelni? Leírtuk a véleményünket.
2013. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
93%

Megmutattam anyukámnak ezt a kérdést és a válaszokat. Elsírta magát és csak annyit mondott, hogy elérte az életben azt amit szeretett volna, EMBERT nevelt a gyermekeiből.

Egyébként a véleményem, hogy az első telefon elvesztést még oké elnézném, megkérnélek, hogy jobban figyelj a dolgaidra. Viszont a második alkalomnál lekevernék neked 2 hatalmasat. Az egyiket azért mert kis csíra létedre piálsz, a másikat azért, mert annak ellenére hogy baromi nagynak képzeled magad nem tudsz vigyázni semmire. Kaptál egy pár ezer forintos alap telefont, tojnék a te "igényeidre", telefonálni azon is lehet. Valamint ha szeretnél másik telefont elmehetnél diákmunkázni, mert én ugyan nem vennék neked másikat.

2013. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%

Annó öcsém elhagyta a 3310-esét, kapott egy másikat azt is :D Aztán hosszú ÉVEKIG nem is volt, telefonja amíg tavaly nyáron meg nem szántam és vettem neki egyet. Végre tud már rá vigyázni...

Én a szüleid helyében tuti nem vennék neked telefont, maximum valami nagyon ócskát ami telefonálásra pont jó :)

2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a csúcskategória? Ha nem vagy hajlandó lemondani az igényeidről, és nyári munkára sem lehet vagy hajlandó elmenni, akkor beéred egy olcsóbb telefonnal is. Alapjáraton feleslegesnek tartom ilyen korban a felsőbb kategóriás készülékeket, mert van már 30e-ért is olyan, amire rátöltöd a vibert vagy amit akarsz és elcsacsogsz rajta. 28 éves vagyok és nekem pl. létszükség az okosabbnál is okosabb telefon, mert ezen bonyolítok e-mail-ezést az ügyelekkel, benne van a fél életem és nem arra van, hogy felhívjam a barátnőmet, hogy milyen színű a zselés körmöm, ami beszakadt és most vége a világnak, quasi neked tök felesleges, pláne, mivel nem tudsz rá vigyázni. Ha már ilyen engedékenyek a szüleid, és ennyire 'jó fejek', tartozol annyival, hogy elmondod az igazat, bizonyára lesznek olyan ostobák megint, hogy kapsz egyet. Ha a szüleid tudnák, hogy kemény munkával mennyi idő mulva lehetne új telefonod, nem kapnál...
2013. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
***ügyfelekkel
2013. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezért aztán tartani kell az igényeidet, hogy 3 hetente új telefont kapj. Egyszer hagytam el a telefonomat (vagy ellopták). Egy fesztiválon a táskám első zsebében volt 17 éves koromban, beszorultam a tömeg közepére, az életemért küzdöttem konkrétan, nem a táskámért, taposták egymást az emberek és mire kiértem üres volt a táskám első zsebe. Azután SEM kaptam újat, mert ha nem tudtam rá vigyázni, akkor vegyek magamnak, majd azt jobban megbecsülöm.

Fiatal vagyok, én is elszoktam menni szórakozni, de még SOHA nem tettem le sehova úgy a telefonomat, hogy utána nem volt meg. Az értéktárgyaim az elsők, mert tudom, hogy azért én, vagy valaki, akitől kaptam megdolgozott és nincs rá lehetőségem, hogy holnap besétáljak a boltba egy újért... Mindenki hibázhat egyszer, de ha nem tanul belőle, az elég gáz.

Mellékesen megjegyzem, nekem egy 4 éves okos telefonom van, aminek az újabb verziója ma már szerintem 30 ezer forint sincs. Anno egy hűség akcióban vettem 5 ezer forintért!! Mostmár kezdenek fura dolgai lenni, lejárt az ideje, de amúgy egy abszolút megbízható kis készülék, amin lehet netezni, e-mailezni, facebookozni, viberezni, meg minden baromságot, ami a mai kor igénye! Szerintem 16 évesen tök fölösleges csúcskategóriás telefont venni/adni egy gyerek kezébe, azért meg aztán pláne, hogy 3 hét múlva vehessék neked a következőt.

2013. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

ne mondd el, akkor legalább nem kapsz újat és nem pazarlod szegény szüleid pénzét...

a hozzáállásoddal van baj. nekem se kellett még soha diákmunkáznom (helyette önkénteskedtem) de SOHA nem úgy álltam a dologhoz hogy 'pff diákmunka de szánalmas nem nekem találták ki inkább bulizok' hanem inkább úgy hogy 'jajj szerencsére nem kell dolgoznom mert a szüleim tudnak támogatni, hálás vagyok nekik :)'

egyébként én is ittam már többet buliban mint kellett volna és mégse hagytam el még semmit részegen... pedig nem is zárt körű bulikba járok.. érdekes, nem? :)

amúgy ha ott vannak a barátaid minek a telefon? minek rakod ki az asztalra, mire kell használni buli közben? (mivelhát zárt körű, mindenki ott van, akkor nem kell senkit felhívni hogy merre jár)

gimiben meg nem nagy szám a 4.6-os átlag...

2013. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Az okos a más kárán tanul, a hülye meg a sajátján sem.

Iszik, flegma,beképzelt. Sokra viszed még!

Nem vennék neked telefont! Piálni nagy vagy, dolgozni kicsi?

Nem Neked való a munka...Mások élvezetből robotolnak.


Hálát adok én is a Jóistenek, nem ilyen libával vert meg az ég. Aranyhalnak több esze van, és az még nem dumál baromságokat is.

2013. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan neked teljesen magától értetődő, hogy 16 évesen olyan részeg vagy, hogy elhagyod a telefonodat, és azon parázol, hogy mit fognak ezért mondani? Mármint gondolom voltak ennél nagyobb bajok is veled, a szüleid már hozzá lehetnek szokva, ha gazdagok, úgyis kapsz másikat. Legalábbis szerintem ha valaki 16 évesen fel van háborodva, hogy már miért is tehetne ő róla, amikor csak részeg volt, és különben is annyit iszik, amennyit akar, ott a telefon elvesztésénél sokkal nagyobb gondok vannak.
2013. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál ki múltkor kérdést arról, hogy hogyan győzd meg a szüleidet, hogy újat kaphass?
2013. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!