Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám és apukám rombolják...

Anyukám és apukám rombolják az önbizalmamat. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. mostanában felszedtem 10 kilót, ez tény, de akkor sem értem, hogy ezt miért a szüleimtől kell bántóan megkapnom...


anyukám minden nap elmondja, hogy kövér vagyok, dagadt vagyok, húzzak sportolni... apukám mondta, hogy ne menjek már sütizni a barátommal meg a barátnőimmel, le kéne erről szoknom. a múltkor nagymamámnál voltunk vendégségben és szedni akartam még kaját magamnak, de apukám mondta, hogy ne szedjek, nem kéne, és mondta nagymamámnak, hogy nekem ne adjon többet.


eléggé fáj... szerintem nem akarnak ezzel jót. különben is, nekem így jó minden: boldog vagyok így is, és fél éve van barátom, aki úgy szeret, ahogy vagyok! :)


amúgy sem értem, hogy mi közük van ahhoz, hogy hány kiló vagyok...


2013. nov. 28. 16:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%
A szuleid nem rosszbol mondjak, a 10 kg rengeteg. Elotte is eleg duci lehettel 162cm-vel es 60kg-val, de most mar kimondottan kover vagy. Biztos vagyok benne, hogy az elso 2-3kg utan a szuleid szepen mondtak,h figyelj oda mit eszel, es hogy talan nem artana sportolni is valamit, es nem egesz nap henyelni es edessegeket kajalni. Miutan lattak h ez nem hat, persze h az o turelmuk is veges es probaltak "csunyan beszelni" veled, hatha eszhez tersz, ugy tunik nem sok sikerrel jartak. Ha a szuleid helyeben lennek mar reg elvittelek volna egy nutricionistahoz, osszeallittattam volna vele egy jo kis etrendet, es csak az szerint kajalnal, hidd el te se halnal ehen, es le is fogynal. A cukraszdat pedig lecsrelhetned egy kondi teremre (nem varja el toled senki, hogy 50kg-kat emelgess, ott van a bicikli, futopad) vagy akar uszodaba is elmehetnel, vagy ha ezek kozul egyik sem tetszik, kepzeld feltalaltak a sportolast is (a sakk nem tartozik bele, mielott tulsagosan beleelned magad). Azt inkabb el sem kezdem sorolni, h hany fele betegseghez vezet a tulsulyossag, ha ezt 12 evesen irtad volna, akkor talan megertenelek, de hogy 16 evesen lany letedre ennyire igenytelen vagy a kulsoddel kapcsolatban az eleg durva. Es ezt a "Csak 10 kg-t hiztam, nem is vagyok kover, minek fogyoznek, elvegre meg beferek az ajton" mentalitast felejtsd el. En is 16 vok mint te, csak a kulombseg h en 8 eve profi szinten sportolok, es tudom, h milyen valamiert megdolgozni es kuzdeni valamiert.
2013. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem a szüleid jót akarnak csak furcsán... KIcsit mozogj és egyél változatosan.Írj privibe van 10 tippem.
2013. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!