Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Márciusban leszek 18 éves, de...

Márciusban leszek 18 éves, de édesanyám még mindig úgy bánik velem, mint egy 5 évessel. Csak én érzem túlzásnak, vagy tényleg az?

Figyelt kérdés

Az iskolában minden szünetben felhív,hogy megtudja mi van velem, és ha nem veszem fel,bejön az iskolába és megkeres.Nem tudja elviselni, ha a barátaimmal akarok lenni.

Néha teljesen megőrjít. Egyfolytában velem van elfoglalva,miközben teljesen elhanyagolja a húgomat és apámat. Miért csinálja ezt?


2013. dec. 19. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg Apádnak meg a húgodnak, hogy csináljanak nagy rendetlenséget a konyhába. Utána tuti elfelejtkezik Rólad és Apáddal meg a húgoddal fog foglalkozni. Igaz nem ebben az értelemben, de nagy veszekedés után megbeszélhetik az Anyuddal, hogy csak azért csinálták, hogy végre észrevegye, hogy Ők is vannak. Mit szólsz?
2013. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Túlzás, de csak szeret és félt, ülj le beszéld meg vele a dolgokat
2013. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Attól nem fog az édesanyád megváltozni, mert egy bizonyos napon betöltöd a 18-at. Ha ilyen a természete, akár 30 éves korodban is ugyanígy fog veled bánni .
2013. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tihyanyi Bogi ***** válasza:
15%
Gondold bele magad az ő helyzetébe. Még is csak 18 éven keresztül gondozott, és nem lehet neki könnyű. Beszélj vele és adj neki egy kis időt.
2013. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Állj ellen. Nekem gyerekkoromban volt ilyen túlféltő az anyám, mert egyke vagyok, de sose fogadtam szót és végül belefáradt. Így kell ezt:)
2013. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így volt még a mobil előtt, ám egy dolgot megtanultam nem attól leszel felnőtt ha betöltöd a 18-at hanem attól hogy viselkedsz, ha felnőtt ként akarod hogy kezeljenek viselkedj felnőtt ként!
2013. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túlzás, egyértelműen.
2013. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!