Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan élvezhetném így a...

Hogyan élvezhetném így a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Az anyám rendszeresen elrontja a karácsonyt a jellegzetes hisztirohamaival.Már attól kiakad ha egy ruha a földön van,vagy ha leesik egy dísz a fáról.Idevették most karácsonyra a tárasasjátékot(aminek nagyon örültem)néztem és akkor egyszer csak megszólal hogy mi a fenének örülök ennyire ha nem is az enyém?Igen,vér szerinti édesanyámról van szó.Tudok valamit csinálni?Folyton minden egyes karácsonykor-új évkor-húsvétkor ezt csinálja.15/L
2013. dec. 24. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Jah, kezdj el külön költözésen gondolkodni..


Anyád nincs kielégítve, gondolom apád nincs, vagy nem odateszi a cerkát ahová kéne..


Anyád azért bsztat mert nem szeret már és útjában vagy, terhére vagy, elbsztad az életét, elvetted a fiatalságát, csalódott apádban és még inkább próbálgatná a pasikat, de amikor tükörbenéz csak egy vén szipirtyó néz vissza, ezért rengeteget költ magára és próbálja visszakapni a fiatal éveit de mindhiába.


Legyen tanulság anyád mivoltja a számodra, te ne járj így!

Élj amennyit bírsz, kefélj fűvel fával és ne szülj gyereket 28 éves korod előtt.

2013. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Anyudnak pszihológusra lenne szüksége, neked egy kis nyugalomra, próbáld meg nem magadra venni, amin kiakad.

Kedves előző válaszoló. Nem tudom, hogy mitől vagy ilyen "humoros" kedvedbe, de csöppet sem vicces, amit írtál.

2013. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Első válaszoló talán te is ilyen vagy mint a kérdező anyja? :D

Kérdésre válaszolva szerintem anyud azt szeretné ha rend lenne körülötte. Ne vedd magadra :)

2013. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 24. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

ma 21:45


Nem viccnek szántam, hiába lettem lepontozva.


Ez a rideg valóság.


A dolog típuseset, a pszihológus is ezt fogja mondani a lánynak ha esetleg a tanácsát kéri, max szebb köntösbe bújtatva, vagy ahogyan te fogalmaznál.

2013. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

ma 21:46



Nem éppen, én ma már tisztán látok dolgokat.


Mellesleg az én anyám volt pont ugyanilyen!


Apám halálakor 7 évvel ezelőtt nemsokon múlt hogy hajléktalant csináljon belőlem, de ma már szrok rá a SAJÁT lakásomból!!!!!


Azért a mai világban a semmiből 7 év alatt saját lakás nem semmi ugye?


Biztosan velem nincs helyén valami...

2013. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt még azzal jönnétek hogy összeszptam magmnak egy lakásra valót és most erre rázom itt a nyálam, közölném h pasi vagyok..
2013. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Kedves drága kérdező fogadok hogy anyád halálragürizte magát hogy karácsonyra rend legyen de gondolom erre a kedves kis családja baszik... én is felhúznám magam és majd 15 év múlva te is felfogod. Szedjétek már össze magatokat és ne csak a saját hülye világotokkal foglalkozzatok hanem nézzetek ki belőle, próbáljátok más szemével is látni a dolgokat. Hihetetlen mennyire mindenki csak saját magával van elfoglalva, ahelyett hogyha baja van akkor azt megbeszéli az adott illetővel..
2013. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Hát nemtom, én ha rendet raknék se tudnám lebszni azt akit szeretek azért mert szétdobálta.


Ennyi erővel nem kell senkivel sem együttélni akkor nincs kit bszogatni.


Mellesleg mindenkinek mást jelent a "rend" valaki szeret mindent elrakni elcsomagolni, valaki pedig az átláthatóságot szereti stb.

2013. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

9-es ez r.hadtul nem mentség. Azért nem kell letoszni a másikat, nem kell idegbetegként viselkedni.


Furcsa mód apa soha nem volt h..lye az ünnepek előtt, meg anya sem, nem ment takarítási,főzési, stb láz, mégis minden elkészült karácsonyra. Nem ordibáltak folyamatosan... a ruhát, ha leesik, fel lehet venni, mindenkinek van keze, max. rászólok - de nem üvöltök -, hogy légyszi.

Ha éve nálunk is tök dilibaj a karácsony, mostohám teljesen hisztis, főleg ilyenkor. Szánalom.

2013. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!