Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is túl szigorú a...

Szerintetek is túl szigorú a párom a 13 éves lányunkkal?

Figyelt kérdés
Ma hajat festettem, 13 éves lányom megkért, hogy pár tincset fessek be neki. Gondoltam, miért ne? Amikor a párom hazajött és meglátta iszonyatosan mérges lett. Azt mondta, hogy ha mégegyszer ez előfordul kitépi a haját. Hogy mondhat egy apa ilyet?
2014. ápr. 9. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem túl szigorú, 13 éves ne fessen hajat, még tincseket se.
2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem túl szigorú (ezek alapján).
2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom még általánosba jár, nálunk ott szabály volt, hogy nem lehetett hajat festeni, ha valaki megtette, mehetett haza, és intézze el ahogy akarja, addig nincs suli, csak igazolatlan.
2014. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De tényleg csak pár tincsről van szó. Azt sem engedi neki, hogy fesse a körmét.
2014. ápr. 9. 20:39
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Egyet értek a pároddal, nem 13 éves lánynak való a hajfesték meg a körömfesték. Ha majd felnött lesz vénasszony koráig mind csak festheti magát, de amig gyerek viselkedjen gyerek módra!
2014. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen női dolgokban neked kéne megvédened a lányotokat, főleg hogy te korábban megengedted neki (sőt te csináltad). Egyébként a gyereknevelésben máskor is ennyire ellenkező véleményen vagytok? Szegény lányotok issza meg a levét. 13 éves koromban nekem is festett anyum tincseket, pedig az már több mint 10 éve volt. Azt hittem azóta még jobban lazultak a szabályok.
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Nekem se engedték se a hajfestést, se a körömfestést, semmi bajom nem lett. Sőt nálunk általánosban tilos volt, tehát hazaküldték azt, aki úgy jelent meg!

Hajamat azóta se festem, körmöt néha, semmiről nem maradtam le, remélem nem sminkeli magát.

2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg igenis egy kicsit lehetne engedékenyebb..ugyan miért ne festhetné a körmét?Persze nem feketére vagy tűzpirosra,hanem halványabb,szolidabb színekre.Az meg,hogy pár tincset befestettek neki?Gondolom a hajától nem olyan eltérő színü a festék.
2014. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

én általános felsőben időnként festettem körmöt, de inkább gimiben. szerintem egy natúr vagy pasztellrózsaszínnel semmi gond nincs. hajfestés meg max színezővel, habár én is csak 16 éves korom óta festem a hajam, de volt olyan osztálytársam 7.ben akinek a szőkésbarna hajában volt szőke melír.


iskolától is függ, hogy mit lehet és mit nem. amúgy a lányod(szerintem) dicséretesen viselkedett, hogy legalább megbeszélte veled és nem sunyiban ment fodrászhoz.

2014. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem igy reagaltam volna a parod helyeben, de 13 evesen se hajfestes, se smink, se koromlakk nem kene.
2014. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!