Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadnád a lányod, ha...

Kitagadnád a lányod, ha megtudnád, hogy pénzért van együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Nem nemi kapcsolatra gondolok, hanem arra, hogy a lány pénzt és egyéb dolgokat kap, cserébe mindenki úgy tudja, hogy együtt vannak. A lány elkíséri mindenhova, összejövetelekre, külföldi utakra, de nem fekszik le vele.


Ha ezt megtudnád, mint szülő, hogy reagálnál?


2014. ápr. 22. 15:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem örülnék, de mivel felnőtt ember, az ő dolga, ő tudja. Ezt gondolnám.
2014. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez szerintem egy nem létező szituáció. Nekem miért nem ajánlotta fel még senki sem azt, hogy látszólag legyek vele és ő ezért fizet nekem?
2014. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Hostesskedésre adta a fejét. Nem nekünk kellene megmondani, hogy kitagadd-e.
2014. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
2-es mert ehhez olyan körökben kell mozogni, úgy kell kinézni, és olyanokat kell tudni, hogy kívánatos legyen veled megjelenni társasában. Ezt nem az átlag ember engedheti meg magának, hogy megfizesse. És aki megengedheti magának, annak meg nagyon nem mindegy, hogy milyen kísérőt vett maga mellé. Sokszor a személyes ízlését is félre rakja, azért, hogy akivel mászkál megfeleljen a sztenderdnek, amivel a táraságában dukál megjelenni. (Gondolok itt pl. a nő magasságára stb.)
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Én a lányomat sohasem tudnám kitagadni. Még ha rossz útra térne is, akkor is a vérem.
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
63%
(4-es vagyok, ezt onnan tudom, hogy a férjem ilyen pasasokat őriz)
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
24%
dehogynem 2-es- pl. ellőtték a készségét a csatában, de azért kell egy reprezentatív nőstény maga mellé. Igen, kitagadnám(mert vért izzadva taníttatom, ne így töltse az idejét, életét).
2014. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálnám, hogy nem tudok neki olyan anyagi segítséget nyújtani, hogy ne kelljen egy ilyen ajánlatot elfogadnia.
2014. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
7-es érdekes helyzetnek tűnik, de ha nem taníttatnád vért izzadva, akkor nem is felelne meg ilyennek. Kevés az, hogy úgy néz ki ahogy kell. Abból van egy tucat minden utcában.
2014. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
54%

Nem hinném el, hogy nem fekszik le vele, azért megmondanám neki, hogy ne nézzen már hülyének.

De nem tagadnám ki, akkor sem, ha prosti lenne.

2014. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!