Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum újra nősül? Hogy reagálja...

Apum újra nősül? Hogy reagáljam le amikor el akarja majd mondani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat/kérdésedet. Nem szereted a barátnőjét? Ha szereted, miért gond, hogy elveszi?
2014. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy a csajt ki nem állhatom egy igazi pénzéhes p*csa.

Nem azzal van gondom, h új életet akar kezdeni hanem az h egy ilyen nővel. Félek, h megbántom majd azzal h negativan fogok hozzáállni.

2014. máj. 18. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2014. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondanám, hogy: NA B+!!
2014. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Édesapám legjobb haverjának a felesége meghalt. A lányai szerint minden nő, akivel az apjuk összejött csak egy pénzéhes p@csa volt.

Teltek az évek, a lányok kirepültek, saját családjuk lett, az apjuk meg teljesen egyedül maradt....

2014. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ebbe azt hiszem nem szólhatsz bele, ha kiskorú vagy, el kell tűrnöd. Mi lenne, ha keresnél benne jót is nem csak a rosszat? Te engednéd, hogy bele szóljanak ha szerelmes vagy, hogy kihez mész hozzá feleségül? Apukádnak is joga van a saját életéhez. Legfeljebb nagyszülőkhöz költözöl
2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16 vagyok. Báttyám 19

Nem élek vele, anyummal és nagyszüleimmel lakom.

Eddig egy szót se szóltam, mert volt már jó pár barátnője. Engem tényleg nem zavar, hogy új életet kezd szive joga, de ez a lány tényleg egy borzalom.

Eddig nem szóltan bele ezekbe az ügyeibe mert az előző lányokat kedveltem.

2014. máj. 18. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
"Eddig nem szóltan bele ezekbe az ügyeibe", akkor folytasd ezt a szép hagyományt, főleg, hogy nem is élsz vele! Gondolom "a kedves anyuka" áll a problémád mögött!
2014. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anyu nem is tud róla.
2014. máj. 18. 20:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a csaj amilyenek leírtad, akkor hagyd apádra, sajnos majd a saját kárán tapasztalja meg, hogy milyen nőt is választott magának. Amúgy is hiába szólnál, hogy neked nem tetszik ez a házasság, csak te jönnél ki rosszul.

:/

2014. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!