Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám bedobta, hogy a...

Anyukám bedobta, hogy a Szentestét töltsük otthon, mert a bátyám csak ritkán jön haza Németországból. Lelkiismeretfurdalást csinált, amiért mi négyesben szeretnénk itthon tölteni a gyerekekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a Szenteste a szűk család, vagyis aznap mi négyesben, de már most, szeptemberben elkezdi anya a lelki terrort, hogy ki tudja jövőre haza tud-e jönni a bátyám, legyünk együtt stb, de minden együttlét ált. veszekedésbe torkollik. :((
2014. szept. 19. 11:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%
Remélem akik olyan szentek, hogy csak anyukával tudják elképzelni a karácsony estét, azok anyóssal is ilyen jóba vannak :D
2014. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha szerinted szentéletűségre vall, hogy vlaki szereti az anyukáját, ne adja a Jóisten, még a Szentestét is képes eltöletni vele, akkor kibeaszottul sajnállak... komolyan. Téged sem szerettek és te sem szeretsz... Végtelenül sajnállak, komolyan.


Ne szaporodj, mert csak ezt adod tovább, akarva, akaratlan.

2014. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem a családomat, szívesen vagyok velük karácsonykor is, sőt.. nálunk mindig másik nap van az otthoni karácsony, m apum valamelyik napon mindig dolgozik, de ha 24.en várnak minket, akkor megyünk. Egy 25-e miért rosszabb otthon a gyerekkel? és egyet kell értenem, a szüleim, tesóm csaláadja, sőt még a nagyim is a szűk családoam része, biztos az én családommal van a baj ;-).

És ha már a szentekről van szó, képzeld nemcsak anyósomhoz, hanem a férjem mamájához is ugyanolyan szívesen megyek, m én hülye még őket is szeretem :-D..

2014. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!