Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam ezt itthon, vagy én...

Elmondjam ezt itthon, vagy én reagálom túl, hogy a tanárommal megyek síelni, négyesben? Ennek nincs jelentősége, ugye?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek a barátjának a legjobb barátja.

Úgy volt, hogy a legjobb barátnőmmel megyek síelni Franciaországba, csak aztán szólt, hogy mégis itthon lesz a barátja és jönne velünk, de hozza egy barátját is, szóval ne féljek, nem leszek +1 fő.

De ez a férfi a tanárom és nem tudom, hogy milyen lesz majd. Mert fiatal és mindenki kedveli, mert nem az a szigorú típus, hanem mindent megtudunk vele beszélni... De ez így mégis csak más lesz.


17L


2014. dec. 28. 18:21
 1/4 Párolt galóca ***** válasza:
66%
Nincs ebben semmi. Az a jó, ha minél több mindent megtanulsz.
2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
ha nem lenne okod, nem akarnád eltitkolni...
2014. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

A szüleidnek feltétlen mondd el elöre, mert különben igen nagy botrány lehet belöle, és adott esetben a tanárt kirúgják az állásából.

Nem ártana, ha az illetö elöre megbeszélné a szüleiddel, hogy ti nem vagytok egy pár, és csak baráti kirándulás lesz (remélhetöleg).

2014. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk is volt egy nagyon jó fej, frissen végzett, fiatal tanárunk. Egy 17-18 éves, sulinkba járó lány lett a felesége. :D Pár hónappal az után jöttek össze, hogy a lány leérettségizett. Na, ki tudja mi volt előtte, de nem is érdekel, mert ők boldogok, most házasodtak. :) Bocsi, tudom, off, de ez jutott az eszembe a sztoridról.


Szerintem azért említsd meg otthon, de úgy add elő, hogy de jó, felnőtt is lesz veletek. Bár ha 17 évesen Franciaországba mész síelni, lehet a szüleidet ez pont nem érdekli. :D

2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!