Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan szülőt aki nem...

Ismertek olyan szülőt aki nem szereti a gyerekét vagy az egyiket jobban szereti?

Figyelt kérdés
Milyen okok miatt erezz így egy szülő?
2015. jan. 25. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze, nyilvánvaló, a családunkban is van. Egyáltalán nem akart gyerekeket, csak erőszakos alkoholista volt a férje, és voltak terhességek, amik nem derültek ki időben és nem tudta elvetetni. Egy fia és egy lánya született. A fiát szereti, pedig egy seg gfej, tiszta apja (pont azért?), a lányát nem, pedig ő az, aki eltartja és mindent megtesz érte.
2015. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Sok ilyen g@nyó anya van,biztosan õt sem szerették.
2015. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ritka az a szülő, aki mindig teljesen egyformán szereti az összes gyerekét. Az más dolog, hogy ezt nem szabad éreztetni a gyerekkel.
2015. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Olyat ahol az egyik gyereket jobban szeretik többet is ismerek. Ráadásul ezeknek még van pofájuk azt hangoztatni, hogy másképp szeretik a gyerekeiket, közben az egyiket istenítik, a másikat csak megalázni tudják.
2015. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden családban van egy aki kicsit nagyobb favorit, vagy rá jobban büszkék mint a másikra.


Apámnak mindig öcsém volt a favorit, én már általános iskolában le lettem tudva hogy soha nem segítek, soha nem csinálok semmit, soha nem lesz belőlem senki mert lusta vagyok, és az életben nem fogok dolgozni. Mai napig megkapom hogy még nem fejeztem be az egyetemet, és micsoda szégyent hozok rá, Pedig az elmúlt években többet küzdöttem, tanultam, dolgoztam mint amennyit ő 50 év alatt. De az apám csak egy kib..szott alkoholista aki semmire nem vitte az életben és mára eljutott oda hogy "ő mindenkit lenéz" pedig ő az aki egy élősködő féreg. De apai ágon a nagyszülők is ilyenek voltak, mindig öcsémet favorizálták.


Anyám az aki tartja az egyensúlyt, és mindkettőnket támogat ha kell, akár hibázunk, akár jót teszünk az életben mellettünk áll.

2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyósom. Van a fia (párom) és a velem egyidős lánya. A fiú egyetemista, jól tanul, okos, van hobbija és megvan mindenről a saját véleménye, úgy rendezi az életét, ahogy jónak látja. A lány az érettségit is épp hogy le tudta tenni, azóta egyik munkahelyről vándorol a másikra de mindet otthagyja mert jaj dolgozni kell, bulizik, idegeneket visz fel a lakásba amikor a szülők nincsenek otthon, hazudik, csak éppen ügyesen nyal anyukának és ezért neki mindent elnéznek. Anyós uralkodásra termett, csak azt szereti, aki úgy ugrál, ahogy ő fütyül, a fia nem felel meg ennek, mert úgy öltözködik, eszik, pislog stb. ahogy neki jó, a lány viszont folyamatosan nyal és mindent anyuka utasítása szerint tesz.
2015. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az anyám még csak annyire sem méltat hogy felhívjon nem hogy szeressen de viszont én ugyanígy vagyok vele szóval mondhatni az utálás kölcsönös!!
2015. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!