Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen "anyaközpontú"...

Miért ilyen "anyaközpontú" mindenki? :O

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben?
2015. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
2015. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2. :D
2015. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én mindig is apaközpontú voltam. :)

29/N

2015. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Hogy miért? Hát elmondom az én példám.

Anyukám és apukám 16 évig voltak együtt. Kiderült hogy apám anyát végig csalta. Prostikkal volt együtt, meg mindenféle kisribivel. Elváltak. Csomó mindent megígért, de amit kérdez sem lehet elhinni neki, nem nagyon keres, és úgy beszél velem néha mint egy senkivel. Felesége van, azóta két szép kisbabájuk, fiatal a felesége. Apám meg természetesen van akkora utolsó mocsok, hogy megcsalja őt is. Amit a feleségének nem mondhatok el, és apám se tudja hogy tudom, csak egyszer a kezembe került a telefonja.

Anya az aki mindig mellettem van. És sosem okozott nekem csalódást.

2015. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló! Úgy értem ezt az "anyaközpontúságot", hogy akármelyik weboldalt nézem, mindig az van ott, hogy az anya így jó az anya úgy jó, de az apákról nem esik szó. Az én édesanyám olyan, hogy nem törődik velünk, sem édesapámmal, sem velem. Lehet, hogy csalja édesapámat. Meg az apák szerintem sokkal többet tesznek a családért, mint az anyák. Legalábbis a mi családunkban így van. Többi hozzászóló, köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. márc. 14. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én aztán minden vagyok csak anyaközpontú nem.Sajnos anyukám tett érte hogy így legyen.Pont ma írtam ki egy kérdést az oldalra hogy mennyi probléma van anyukám felfogásával és a kedves férjével is erre az egy szem válaszoló engem akar orvoshoz küldeni mert nem vagyok normális.Anyám aki megcsalta apámat,7 évig volt a házasságban szeretővel,majd válás,apa meghalt és azóta is a férfivel van és minden féle hülye pótcselekvéseik vannak.Szórják a pénzt és kuruzslókhoz járnak pl.természetgyógyászokhoz.Mindig van valami aktuális baromság amiben vakon hisznek,elszórják a pénzt,semmi megtakarításuk nincs,elég nagy identitás-és személyiségzavaruk van...de még én menjek orvoshoz mert ezt le merem írni.Szóval kérdésedre a válasz,nekem nem volt soha példa anyám és nem is lesz!
2015. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Reméljük, hogy rendbe jön minden nálad, és ne foglalkozz a bunkó hozzászólókkal!
2015. márc. 14. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!Én is remélem,de talán a legjobb ha jót röhögök az egészen vagy egyszerűen nem veszem komolyan őket.Apropó,pont ma hívott kb 10 percre,mert jövő héten szombaton jönnek fel Budapestre a Maria Regnum templomba előadásra,valami spirituális összefogás...vagy mi.Tudod,jön a világvége és harcolni kell ellene :D

A kérdésem pedig amit ma kiírtam : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor fogjunk össze mi is, és harcoljunk a világvége ellen! :D
2015. márc. 14. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!