Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki tudja teljesíteni magát...

Ki tudja teljesíteni magát valaki, aki a szüleivel él?

Figyelt kérdés
30 felett is. Nagyon rossz hatással van ez a saját személyiségfejlődésre, vagy így is lehet minden teljesen jó?
2015. máj. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az exem 30 folott jart.. Kivolt nyalva a feneke. 1 tanyert nem kellett elmosnia neki mindent megcsinaltak neki azaz az anyja es a nagyapja.

Se csaladja,se gyereke,de meg kutyaja se.

Szerintem rossz hatassal van...

Neki nem volt meg kapcsolata nokkel,osszesen 2-vel. ( ebbe na kettoben benne vok ) Es egy nonek miert kellene olyan pasi aki az anyjaval el ? velem lakott,osszekoltoztunk,de szet is koltoztunk...

Roviden: NEM NEM TESZ JOT!

2015. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a szülők sokszor - akár nem is teljesen tudatosan -, de befolyásolják az embert.

Nekem konkrétan szóltak bele dolgokba, amikbe nem kellett volna és sajnos nem jó irányba.

Szerintem a szülőkkel való viszonyon múlik sok minden.

De úgy gondolom, hogy az ember egyedül (vagy a párjával) tud kiteljesedni igazán (mert a szülőknek mindig az ő kisgyerekük marad).

2015. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ.

Barátom 28 éves koráig otthon lakott, de segített a szüleinek és dolgozott is közben. Most együtt élünk pár éve és háziasabb, mint én. Éléra hajtogatott ruhák, vasalás, főzés, rend. Érzékeny, segítőkész, kedves, de zárkózott, ami nem baj.


Tesóm 27 éves és szüleinkkel él. Néha sajnálom, mert állandóan csak a szobájába van zárkózva, gépezik. Aztán amikor hazalátogatok, szembesülök azzal, hogy semmit nem csinál, nem segít, olyan, mint egy 14-15 éves lázongó, nagyképű kamasz. Pl. ha eszik, nem pakol el, mert minek, majd anyu-apu-én, vagy direkt cipőben járkál végig a frissen mosott padlón, kész. :D

De nem rosszindulatú, csak egyszerűen mintha megállt volna a fejlődésben, mert a szüleim elkényeztetik.

Aztán persze belül tudják a szüleim, hogy ez nem jó nekik sem, de inkább homokba dugják a fejüket.


Tehát szerintem ez szülő függő főképpen.


Mama-hotel.

2015. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!