Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki van rám akadva,...

Anyám ki van rám akadva, amiért nem megyek el egy rokonunk temetésére velük. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy rokonunk elhunyt, most csütörtök délután lesz a temetése.

Én éjszakázok a héten, aznap reggel pedig haza se jövök, egyenesen megyek az állomásra, és utazok fel Pestre egyetemi beiratkozásra. Hazaérek majd kora délután, akkor aludni szeretnék, hogy másnap tudjak dolgozni.

Anyám pedig meg van sértődve rám, hogy nekem minden fontosabb a rokonom búcsúztatásánál, és hogy bunkó vagyok, meg antiszociális..

Mit kezdjek vele? Ahogy őt ismerem, még évekig ezt fogom hallgatni..


2015. aug. 24. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha ekkora visszhangja lesz a jövőben is, akkor vállald be. Gondolom nem gyakran kell mennetek temetésre. Egy alkalmat kibírod.
2015. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Késd le véletlenül a visszafelé tartó vonatot.
2015. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hogy bírnám ki? Felkelek szerda 12-13 óra körül. Ébren vagyok, elmegyek este melózni. 6-kor végzek. Futás pestre, futás haza. Akkor utazgassak a temetésre, legyek ott, mire hazaérek már kb indulhatok is megint munkába. (Ami után szombaton nagyon keveset fogok tudni aludni, mert elintéznivalóm lesz)

Éjszakást napi 8 óra alvással is alig bírom :/

2015. aug. 24. 14:48
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
attól függ milyen közeli rokon, mert nagybácsi szinten még lehet kérni 2 nap szabit
2015. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Milyen rokonod?
2015. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Anya kedvenc unokatesójának a férje. Szóval rokonság szintjén nem közeli, de anya meg az unokatesója kb testvérekként nőttek fel, közelebb áll az a család hozzánk, mint a nagynénémék.
2015. aug. 24. 14:54
 7/21 Mumusan ***** válasza:
20%
Vegyél ki egy szabit.
2015. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
egy próbát megér hogy munkahelyed elenged e, elvileg csak a szülő testvére stb. szinten engedik csak,de munkahelye válogatja, lehet hogy nekik elég a temetésről készült papír másolata és kész
2015. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
attól függ kinek a temetése. ha mondjuk anyukád testévre akkor értető,hogy megsértődik,hogy nem mész el. de ha valamilyen távoli rokon akit évek óta nem láttál akkor szerintem nem gáz ha nem mész.ha közeli lenne gondolom nem lenne kérdés,hogy mész -e.
2015. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs több szabim. :/ És most a héten rengeteg meló lesz, már előre szóltak, hogy 7 napos munkahét, meg mindenki készüljön a hajtásra, szerintem azt se nagyon engedik el, akinek van még szabija, de nincs alapos oka hogy miért épp most akar menni. :(
2015. aug. 24. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!