Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (Összetett kérdés)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,arról van szó,hogy igencsak szerencsétlen géneket örököltem.

Hajlamos vagyok az elhízásra,a pattanásra,fitymaszűkületem volt,és ráadásul gynecomastiával (férfimell növekedéssel küzdök).

Teljesen depressziós voltam,mert egy kövér,csöcsös,pattanásos fiú voltam,aki folyton attól rettegett,hogy a suliban ez kiderül egy orvosi vizsgálaton,és mindenki rajtam röhög stb.

Viszont ismerem a szüleimet,gyakorlatilag anyám-apám idegroncs,egymást készítik ki napról-napra,apró semmilyen dolgokból könnyedén válhat családi tragédia,amikor is arra jövök haza,mindketten a másik sarokban bömbölnek. (És ez egy kiömlött samponnal,vagy egy be nem zárt ablakkal kezdődik).


Azonban én eldöntöttem,hogy ez az egy életem van,elég szerencsétlen vagyok,de ha depizek,nem lesz jobb,így hát arra jutottam,sorra veszem a problémáimat,és megoldom őket bármiáron.

Elmondtam a szüleimnek,hogy fitymaszűkületem van,először leordítottak,aztán jött a szokásos sírás.

De végül minden a helyére állt,körülmetéltek,begyógyult.

Aztán mondtam nekik,hogy a pattanásaimmal is szeretnék valamit kezdeni,ekkor is kiakadtak,hogy nincs tökéletes gyerek,milyen szép fiú vagyok,ne legyek már hülye...

Persze nagynehezen belementek,és gyógyszerrel ez is végleg elmúlt. A lefogyást magamnak végigvittem,viszont itt ez a fránya gynecomastia. (Ez azt jelenti,hogy a férfi mellben megtalálható ugyan az a mirigyes állomány,ami normális esetben,csak a nőknél fordul elő,ez adja a férfi mell teljesen nőies formáját,ez pedig leginkább csak egy 15perces rutinműtéttel távolítható el,a bőrt felvágják,és kihúzzák azt a valamit,azután összevarják.)

Kiskoromban rengetegszer hívtak csöcsösnek,sokszor aláztak meg,a tesitanár is köcsögségből levetette velem a pólót,persze az egész évfolyam rajtam nevetett. Illetve olyan is volt,hogy atléta volt rajtam,erre a mögöttem ülő lány melltartónak nézte a pántot,és órán meghúzta nekem,amin mindenki nevetett. Strandra emiatt engem nem hívtak/hívnak a barátok soha.

És mivel nincs más megoldás,és a TB is támogatja,arra jutottam,hogy jó lenne megműttetni,15 perc alatt megcsinálja bármely sebész,aztán 2 hét pihenő.

Csak attól tartok,hogy ha ezt felvázolnám a szüleimnek,szokásosan lehordanának mindenféle hülye gyereknek,aztán a vállamon zokognának,hogy az ő fiacskájuk depressziós... Ezután hetekig nem aludna senki az idegességtől,a stressztől,ami őket jobban bántja,mint engem...



Viszont annyira jó lenne a régi rossz emlékeket,és ezt az egész szerencsétlen kamaszkort az összes sz*rságával együtt maga mögött hagyni,és végre levenni a pólót emberek előtt.


Lehet,hogy hülyén hangzik ez a mell-műtét,de egy rutinbeavatkozás,és semmi ördöngösséget nem csinálnak,viszont megoldaná a problémám,és végre lenne önbizalmam. Én nem akarom önbizalom nélkül leélni a fiatalságom,azért mert a szüleim idegileg nincsenek a topon...


18F


2015. aug. 24. 14:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Csodás hozzáállásod van, példaértékű,intelligens férfi vagy!


Csináltasd meg a műtétet, a szülőkkel úgy intézd el a dolgot, ahogy a helyzet hozza.(hangulatuk,stb.), de nem kell az összes részletbe beavatnod őket.


Kitartást, a tesitanár meg dögöljön meg!

2015. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A szüleim persze egy idióta hülyének tartanak,aki képes kés alá feküdni,csak azért,hogy ne legyen női melle,és ne legyen gátlásos.

És azt mondják "megint kitalálok valami hülyeséget" majd ezután is.

Apám meg nem bírja felfogni,hogy ez nem zsír,hanem mirigyes szövet,ami nem tűnik el... Azt is hajtogatja nekem,hogy alakítsam izommá... Egyszerűen nem tudom nekik úgy mondani,hogy felfogják,borzasztó érzés.

Apám annyira kész van idegileg,hogy félek,ha elmondom neki,még vmi komoly baja lesz... De anélkül,hogy szólnék nekik,nem csináltathatom meg,hiszen mégis hova tűnnék el 2 napra? Rögtön észrevennék,hogy kötés van a mellemen,jóval kisebb stb.


Először anyámmal fogom közölni,ő normálisabb,igaz neki is be kell vennie 1 frontint utána az biztos..

2015. aug. 28. 18:12
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyu kèrdezô

Irdd meg lègyszîves hogy milyen uton jutsz el a tb tàmogatott mutetig, hova menjek?

2015. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Menj el a háziorvosodhoz,mutasd meg neki,nézze meg,ez valóban gynecomastia-e,van-e esély,hogy elmúljon stb stb.

Ezekre rákérdezel,és adni fog beutalót.

2015. aug. 28. 20:35
 25/26 anonim válasza:
100%

Én teljesen egyetértek veled, ha nem érzed jól így magad a bőrödben, akkor változtatni kell és az eredmény minden bizonnyal növelni fogja az önbizalmadat.

Milyen gyógyszert szedtél a pattanások ellen? Mert nekem csak kenőcsöket ajánlottak de azok nem váltak be.

18L

2015. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azóta van haladás a dologgal? :)
2015. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!