Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelt fiú-nevelőanya kapcsola...

Nevelt fiú-nevelőanya kapcsolatból lehet házasság (nem örökbefogadott, csak nevelt)? Egy barátnőmről és nevelt fiáról van szó. Ez legális?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 20:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, a válás után jöttek csak össze. De szerintem is furcsa. Én nem szóltam nekik érte, mert az egyik legjobb barátnőmről van szó, de én azt se tudtam, hogy ez legális.
2015. szept. 5. 22:09
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Hiába legális, ha nem egészséges, márpedig nem az (sem lelkileg, sem morálisan). Elismerésre méltó, ha valaki felnevel egy gyereket, de egy nemi érettséget elért gyerek nevelése során egészen más szabályokat kell érvényesíteni, mint kifejezetten csecsemő- vagy kisgyermek korú gyerek esetében. Tartani lehet attól, hogy a fiatalemberben rögzül egy torz anyakomplexus, amelyben a felnevelő idősebb nő, akivel kapcsolatban ő függő, alárendelt viszonyban van, a szexuális érdeklődés tárgya lesz és nem tud egyenrangú társkapcsolatot kialakítani majd a későbbiekben. Felvetődik a kérdés, hogy a felnevelő hölgy miért nem keresett korban magához illő társat tizenvalahány évvel korábban, amikor a magához vett gyerek is még kamaszkorban volt ? A felnevelt fiatalember talán soha nem sajátított el férfias magatartást s számára az vált "normálissá", hogy a hozzá közel álló, őt szerető nőt minden további nélkül magáévá teheti. A kapcsolat időbeli kifutásával velejáró következmények egyértelműen előre láthatóak, beleértve egy esetleges közös gyerek sorsát is.
2015. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%

hát ez nagyon bizarr.ennyi erővel a vérszerinti gyerekével is engedhetnék.

beteges ,pedofil beütése van a dolognak...gondolj bele ,hogy 14 éves kora óta neveli mint saját fiát.

2015. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
ez nem pedofília, és nem ugyanaz, mintha a saját gyereke lenne. de azért szerintem is bizarr.
2015. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Woody Allen is elvette a nevelt lányát.
2015. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Mmm, egy jó MILF...
2015. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!