Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyáméknak h a suliban osztályfőnökit kaptam mert rajta kaptak h haverral cigizünk? :/

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 14:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálok anya, sikerült suttyót nevelned belőle.
2015. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
38%
hát így, hogy rajta kaptak, hogy haverral cigiztünk... mindenkivel fordult elő, aki nem stréber marha. nyugi.
2015. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen, odaállsz elé, anya ez és ez történt a suliban, és ezért osztályfőnökit kaptam. Jobb, ha minél előbb túl vagy rajta. Ne halogasd, mert akkor csak rágódsz rajta.
2015. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

Elso - azert kicsit eros, hogy egybol lesuttyozod, te talan nem csinaltal hulyeseget fiatalkorodban? Ennyi erovel en is suttyo vagyok, mert gimiben dohanyoztam, hiaba vagyok onallo felnott jo vegzettseggel es allassal.. Am legyen. :)


Mast nem tehetsz, allj ele, es mondd el. En is kaptam egyszer ezert beirast, amikor gimiben dohanyoztam (igaz mar 18 voltam akkor, utolso evem volt, de ami tilos, az tilos), anyu leszidott, apu meg kirohogott, hogy miert nem vigyaztam jobban.

2015. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem h egy gyökér. Nem is ismersz de azért beszólsz grat.


A többieknek köszöm csak nem tudom hogy nyissak feléjük :/

2015. szept. 11. 14:19
 6/28 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt 16 vagyok.
2015. szept. 11. 14:21
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Csak a lényeget nem írtad le... Anyád tudja, hogy dohányzol? Mert ha nem akkor nem idegesíteném fel és magadnak is jót teszel vele ha nem mondod el miért kaptad. Bár ez attól is függ, hogy bele írták-e az okát az ellenőrződbe az osztályfőnöki intőnek. A hamisítást nem ajánlom, mert a szülők szokták titokban nézegetni az ellenőrzőket, csak egyszer hagyod elő és kész a baj, én már csak tudom. Jobban hamisítottam apám aláírását, mint ahogyan ő maga írta. :D Bár nem sűrűn használtam, de akkor is. :D


Ha beleírták, hogy dohányzás miatt kaptad, akkor nincs jó hírem, ha nem akkor találj ki valamit. Órán evés stb. :D De fedd figyelembe, hogy szokott-e szülőire/fogadó órára járni vagy sem. :D


Egy régi motoros. :D

2015. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem aki cigizik az suttyó, akkor is ha nyóc' diplomás professzor. Ez van. Te is legyökerezhetsz engem bármiféle következmény nélkül, én is lesuttyózhatlak. Ilyen csúnya világot élünk.
2015. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

16 éves vagy, de már eteted a rákot... Gratulálok...

(Tudom, a szomszéd Manyika 120 volt pedig fogantatásától szívta.)

2015. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Csak simán mondd nekik, hogy szeretnék valamit elmondani . . .
2015. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!