Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam alkoholista es ut ver...

Anyam alkoholista es ut ver mitegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek anyam alkoholista es fojton ut ma is megutot es a hajamat tepaszta mar nemeg birom tovam senki nem tesz semit hogy megvedjem meg a pasim sem akivel mar 14 eves korom ota egyut vagyom mar majdnem nyolc eve ois ut semitsem enged meg meg fb ozni se es nem tudom mit tegyek

2016. ápr. 6. 16:58
1 2
 1/15 sztrecskó ***** válasza:
90%
költözz el otthonról, amint tudsz.
2016. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
üss vissza a trógernek!
2016. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem ojan konyu es igen nem irok hejesen egy embersem tudhat mindent perfektul csinalni szerintem
2016. ápr. 6. 17:19
 4/15 anonim válasza:
Költözz el! Vagy a legjobb barátnődhöz, vagy rokonokhoz.
2016. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Es hat sajna egyelore nincsen hova mrnyek mert en vigyazok a beteg mamamra
2016. ápr. 6. 17:21
 6/15 UseYourBrain válasza:
93%

Ha 14 éves korod óta van párod lassan 8 éve ahogy mondtad amiből arra következtetek, hogy 21 majdnem 22 éves vagy. Tehát amit tenned kellene szerintem:


1. Keress egy stabil állást messze a mostani lakhelyedtől. (Nem kell hogy szuper fizetése legyen csak fizessen stabilan)

2. Keress egy megfizethető albérletet messze a mostani lakhelyedtől de közel az munkádhoz, ahova el tudsz költözni.

3. Pakolj össze mikor tudod hogy senki nem zavar és költözz el (a párod barátaitól ne kérj segítséget)

3. Szakíts meg minden kapcsolatot a pároddal és az alkoholista édesanyáddal.

4. Ha ezek megvannak részt veszel valamilyen OKJ-s vagy bármilyen tanfolyamon és szerzel egy végzettséget amivel egy jobb munkát szerezhetsz.

5. Ezek után már csak élned kell, majd találsz egy rendes embert magad mellé. Fel a fejjel :)


Tudom ez nem lesz könnyű de nem is lehetetlen mert láttam ezt ahogy más kivitelezte.

2016. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszokat es en segito suliba jartam mert nem tutam jol tanulni emiat nem irok hejesen
2016. ápr. 6. 17:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezen javitani nem tudok meg ha akarnakis igy szuletem ez van kinek nem tecik ez ne iejon es kesz mert ez gunyolodas amit te teszel most
2016. ápr. 6. 18:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon bunkó itt némelyik válasz. Csak azért mert kisegítö iskolába járt és nem tud helyesen írni, azért még nem kéne sza..á alázni.


Szerintem kérj segítséget szociális munkásoktól. Öszintén mondd el nekik mi folyik otthon és intézkedni fognak. Ha nincs más megoldás valószínüleg segítened majd elköltözni. Még lehet a nagymamád is veled mehet, te pedig gondoskodhatsz róla. Arra szerintem már adnak àpolási segélyt is.Utánna kell járni. Ne hagyd, hogy így bánjanak veled, a barátodtól a bántalmazást meg föleg nem kell, hogy eltürd. Keresd fel a legközelebbi hivatalt és mondj el mindent, segíteni fognak.

2016. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Fake kérdés forever <3 (A helyesírásodból látszik)
2016. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!