Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy rendeztétek...

Szülők! Ti hogy rendeztétek el a gyereknek azt, ha nem akart elmenni a ballagásra?

Figyelt kérdés
orvos igazolta? vagy?

2016. ápr. 28. 15:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
mi mindig kértünk másik iskolából meghívót és megmutattuk ofőnek
2016. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

de az is egy megoldás,hogy bemész, segítesz, majd a felénél hazajössz, mondod,hogy dolgod van, csak ennyi ideig tudtál bent lenni.

kevésbé gáz, mint egyátalán nem menni

2016. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésre válaszolok. Nálunk us szombaton lesz a ballagás. 9.-esek vagyunk, 32 fős osztály. Már 9-en szóltak, hogy nem fognak jönni, szóval nem csak Te nem szeretnél jönni. Jó, igaz, 1 fő betegség miatt nem jön, de a többit elkérték a szüleik. Én menni fogok, jó buli lesz, legalább programom lesz szombatra :D Nálunk vagy az ellenőrzőbe kell/kellett beírni és aláírni a szülőnek, de az egyikük úgy oldotta meg, hogy az anyja telefonon szólt az osztályfőnöknek és az is el lett fogadva. Nálatok nem szoktak titeket ezekről tájékoztatni? Csak mert nálunk 5-ször elmondta az osztályfőnökünk, hogy, hogy leget elkéretni magunkat. 14/L
2016. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nincs indokom, nincs ballagó családtagom 17/F
2016. ápr. 28. 19:48
 25/29 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egy ballagásom volt: általános iskolában.


Az ilyen és ehhez hasonló rendezvényeket én mindig feleslegesnek tartottam, s kifejezetten utáltam, mert kellemetlenül éreztem magamat rajtuk.

Anyám tartós beteg volt, apám dolgozott, így rokon nem is tudott volna eljönni. Szerepet játszott még benne, hogy az osztályt utáltam is. Így az érettségizős évfolyam, s a szakmai évfolyam ballagását is kihagytam. Konkrétan semmilyen "hivatalos" problémám nem lett belőle, csak kaptam pár megjegyzést az osztálytársaktól. A tanárokat ez hidegen hagyta.


Ismereteim szerint a ballagás nem tanítási nap, így akár saját felelősségedre is kijelentheted,hogy nem jelensz meg.

2016. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#24: "családi ok" A szülő le tud igazolni 3 napot minden tanévben.
2016. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%
Amikor gimis voltam, évvégén az utolsó 3-4 tanítási napra soha nem mentem be. Következő év elején meg már úgyse vontak kérdőre. 11.-es koromban nem mentem el a felsőbb osztály búcsúztatására, ballagásra. Lógtam. Nem tudtak mit tenni. A sajátomra csak azért mentem el,h megkapjam a bizit. Amúgy mondhatod,h magas lázad volt, akár ki is írathatod magad pár napra dokival,h hiteles legyen. Amúgy jó tanuló voltam, csak gyűlöltem ezeket a képmutató ünnepeket, felhajtásokat.
2016. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
igen ez a képmutató felhajtás elképesztő!
2016. ápr. 29. 19:46
 29/29 anonim ***** válasza:
33%

"igen ez a képmutató felhajtás elképesztő!"


Pár év múlva röhögni fogsz rajta hogy képes voltál ezen hisztizni mint egy kis ribi. Gondolom nagyon fontos dolgot van otthon abban a 3-4 órában, pár héttel a három hónapos nyári szünet előtt.

2016. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!