Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nagyon haragszik rám....

Anya nagyon haragszik rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kiszúrattam a fülemet saját pénzből de szóltam előtte anyának....most mégis nagyon haragszik mert kettőt kettőt a porcba is tetettem...ez osszesen 30 ezer forint volt de sterilen csinálták meg minden es van is elég pénzem...mit csináljak hogy ne haragudjon annyira? Segítsetek kérlek :( 15/L

2016. júl. 28. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot tőle, amiért nem beszélted meg vele előre pontosan, hogy hány lyukat és pontosan mennyiért lövetsz be. Mármint vagy azt nem gondolta volna előre, hogy 30 ezret fogsz erre költeni (én kb. 10 éve lövettem ki a fülem, de pontosan tized ennyiért), vagy az esik neki inkább rosszul, hogy úgy érzi, elhallgattad, hogy hány lyukat furatnál. Lehet, hogy nem akartad elhallgatni, csak rosszul kommunikáltátok a dolgokat. De nem is ez a lényeg. Szerintem kérj bocsánatot, amiért nem tisztáztátok előre, hogy mit szeretnél. Nem kioktatásból, de mint tudjuk: tüzet tűzzel nem lehet eloltani, gondolom érted, mire célzok. :) Ha bocsánatot kérsz, hogy nem beszélted meg vele előre, szerintem meg fog bocsátani.
2016. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, még annyi, hogy a te részedről érthető az érv, hogy "van is elég pénzed", nyilván nem az ő tárcájából csented ki :D , de egy szülő részéről ekkora összegeknél szerintem is jogos elvárás valamennyire, hogy tudja, mire költi a lánya a pénzét.
2016. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Jó drágán csinálták :D

amúgy az nem érv,h van rá pénzed

2016. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De mi a baja konkrétan? A te füled és nem egész testes tetoválást csináltattál.
2016. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: lehet, hogy tizedéért csináltad anno, de ahogy mondod, 10 éve. Az árak rohamosan nőnek.


------------


Nem tudom, anyukád miért haragszik ennyire, hiszen nem követtél el különösebb bűnt, de nem ismerem őt, lehet, hogy neki ez most túl vad, vagy most realizálja, hogy felnősz, és nehéz neki. Viszont javaslom, hogy engeszteld ki, mondd neki, hogy nem tudtad, hogy ilyen rosszul érinti majd őt ez, de a te tested, neked tetszik és jól érzed magad, örüljön már veled ő is. :) A másik, ami jól jöhet: egyszer egy rokonom nagyon olcsón lövette ki a fülét (3-4 éve, amikor nagy divat volt, hogy az egész füled tele van szurkálva), és örült mindenki, hogy nem tízezerbe és többe került, erre rá pár napra begyulladt, mert abszolút nem sterilen csinálták, és a hely sem volt túl higiénikus, a tag meg nem különösebben értett hozzá...mindegy, nem ide tartozik, a lényeg, hogy meséld ezt el neki, és nézze meg a különbségeket, hogy te felelősségteljes voltál, első volt számodra a biztonság. Mert inkább fizess ki érte először 30 ezret, nem pedig utána kenőcsökre, krémekre, orvosra (mint ahogy unokanővérem), amik nagy nehezen segítettek csak.

Remélem segítettem, és biztosan megoldódik.

Hosszútávon úgysem lehettek haragban.

2016. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!