Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Ti voltatok...

Mit tegyek? Ti voltatok csaladterapian vagy pszichologusnal? Milyen volt? Valtozott helyzet?

Figyelt kérdés

Anyam el akar rangatni csaladterapiara,mert az egesz csaladunk rossz ahogy van...regebben is elrangatott mindenfele pszichologusokhoz,de akkor csak engem..tokre ugy erzem/ereztem,hogy az egeszrol en tehetek,hogy a csaladunk ilyen viszonyban van egymassal...amugy semelyik pszichologus nem segitett.nem hiszem,hogy ez segiteni fog...amugy meg en sem tudom mi a bajom.soha nem ertenek meg,meg kulon szobam sincs..tok ideges vagyok,hogy a nappaliban kell meg tanulnom is,mert a tesom a KOZOS szobankban uvolti a zeneit a nappaliban meg allandoan megy a TV apam miatt...utalok ebben a csaladban elni.ha tehetnem mar reg megszoktem volna...

Kerlek segitsetek 14/F


2016. aug. 10. 20:17
 1/4 gömbicica ***** válasza:

az emberi beszéd, a szeretet csodákra képes!

szerintem nincs Veled semmi baj.

Először a szüleidnek kellene elmenni ilyen terápiára!

Nem értenek meg? Őszinte leszek! egy kamaszgyereket nem könnyü megérteni :( -nekem is két fiam van-


Az, hogy nincs külön szobád? a régi világban szinte egy légtérben élt egy család.

Tesónak kellene egy fülhallgató, és mondjuk Édesapádnak is, - igy azt és akkor hallgatnak amit akarnak :)


próbáld ezt igy megbeszélni a szüleiddel.


konyhában esetleg nem tudsz tanulni?

vagy suliban délután?


jegyeid?


esetleg tanároddal is megpróbálhattál volna beszélni.

2016. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Nem a konyhaban sajnos nem tudok tanulni,mert olyan a lakas,hogy a nappali meg a konyha egyben van

A jegyeim kozepesek:( 3-4 otos is csak rajzbol,tesibol van:(

2016. aug. 10. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg középiskolában kollégiumba menni. Ott is egy légtérben kell tanulni a többiekkel (tanulószoba), de legalább csend van, meg a legtöbb helyen egy bizonyos átlag felett engedik, hogy a saját szobádban tanulj. Akár még egyedül is lehetsz pár órára, ha a szobatársaid tanulószobások :)

Ha van hozzá kedved, meggyőzhetnéd anyukádat azzal, hogy a távolság segít helyretenni a dolgokat, és a legtöbb koliban/iskolában van pszichológus, akihez eljárathat, ha annyira nagyon akar.

2016. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. aug. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!