Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt meg olyan akinek elég...

Van itt meg olyan akinek elég buta (okoskodó) anyja van? Irjatok példát hogy miket csinál.

Figyelt kérdés

Anyam azt hiszi magáról hogy okos,közben olyan butaságokat mond.Multkor bement egy boltba es elkezdett dicsekedni az eladó-nak hogy ugy fog lefogyni hogy disznóhúst eszik rizsel es abba semmi kalória nincs.Tegnap példaul tesómmal bement egy ékszer boltba, és nem volt olyan nyaklánc amit szerettek volna vennu ezért az eladó nő előtt leállt veszekedni tesómmal hogy az "mír nem jó mán ami van?" neki,azutan elkezdte mesélni a boltos nőnek hogy megvan a jogosítványa es ő csak azert bukott meg rajta ötször mert a vizsgáztatók a fiatal lányokat szeretik.Nagyon gázul viselkedik,egy ideje nem megyek vele sehova,de tudjak hogy az anyam es mindenhol szégyenít.


Próbáltam neki elmagyarázni hogy butaságokat beszél de ilyenkor megsértődik.

17/L



2016. aug. 22. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Van, például nekem. De belém szorult annyi jó érzés, hogy nem beszélem őt ki aháta mögött, mert hú, de buta. Az eladók amúgy (én is az vagyok) nagy ívben le... nem törődnek a családi veszekedésekkel, sem az egyéni sztorikkal, meghallgatjuk, de annyi, csak te rágódsz rajta napokig, hogy de gáz volt idegenek előtt az anyukád. Nem is vagyok benne biztos, hogy tini lázadás miatt írtad ki, vagy csak direkt azon röhögsz a gép előtt, hogy mindjárt jönnek kioktatni arról, hogy tisztelni kellene édesanyádat? Bárhogy is, borzasztó közönségesnek tűnsz, ahogy róla mesélsz. :/
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék ha a te anyád lenne hogy beszélnél róla
2016. aug. 22. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen "anyám". Azok a "bölcs" beszólásai.
2016. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Édesanyám gyakran használja helytelenül a közmondásokat, sokszor mond butaságot, nem ért igazából a tudományokhoz és gyakran hisz el olyasmit a netről, amit nem kéne. DE! Sosem fogom őt szégyellni! Hogy miért nem? Mert mindent, mindent megtesz értem ami tőle telik, nem sajnálva az idejét, az utolsó forintját vagy éppen a legfinomabb falatot a rántotthúsból. Sajnos neki annak idején nem adatott meg az a lehetőség, hogy addig és annyit tanulhasson, amennyit szeretett volna. Sőt annak idején még azt sem tanították meg neki a szülei, hogy magáért tanul (ma már ezt ő is látja). Nem tudok vele az irodalomról beszélni és nem érti, ha valami tudományos érdekes cikkről mesélek neki, de attól még az anyukám. Ha valaki külső szemmel amiatt ítélkezik, mert néha rosszul használ egy-egy szállóigét, vagy nem helyesen írja le nekem a "vacsi a hűttőben, meg kel melegítteni. Szeretlek, Anya", akkor az elmehet melegebb éghajlatra. Sosem azt fogom megjegyezni egy ilyen üzenetből, hogy egy l-lel írta azt, hogy "kell", hanem az utolsó két szót: "Szeretlek, anya" és a gondoskodást, hogy munka előtt még főzött nekem valamit. Szerintem inkább örülj annak, hogy édesanyád nyakláncot szeretne venni a testvérednek. Sajnos neki lehet nem adatott meg az a lehetőség, hogy zavartalanul tanulgathasson, vagy éppen az ő szülei még nem tartották ezt fontosnak. Tanulj belőle, te képezd magad, hogy "tökéletes anyuka" legyél... már ha ettől lesz egy anya tökéletes. Ha már nem lesznek mellettünk, nem arra fogunk emlékezni, hogy alulképzettek voltak... Eljön az idő, amikor mindent megtennénk, hogy mégegyszer halljuk a hangjukat.
2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,ezt a kérdést butaság volt ki írjam mert ennyiből még nem ismeritek meg..Előző nekem soha nem mondta anya hogy szeret es soha nem adott rá okot hogy azt higyjem hogy fontos vagyok neki.Sajnalja tőlem a pénzt is meg az ételt is,múltkor étterembe rám szólt hogy hagyjak neki is az ennivalóbol (ismerősök elott) .Ha buta lenne es kedves nem zavarna de ha buta is es okoskodó,undok is akkor mar igen
2016. aug. 22. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

"Sajnalja tőlem a pénzt is meg az ételt is,múltkor étterembe rám szólt hogy hagyjak neki is az ennivalóbol"


Mi van?! Neked vett éttermi kaját és magának nem! Akkor miért mondod, hogy sajnálja tőled? Azért, mert kér belőle egy kicsit? :-O

2016. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
4-es, jó ilyet olvasni!
2016. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
kicsit túl érzékeny vagy 17 évesen a barátaidal kéne tölteni az időt megszoknád a normális emberi párbeszédeket
2016. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Hogy beszélsz az édesanyádról? Te éretlen kis taknyos!! Még ott van a seggeden a tojáshéj... Mi az, hogy szégyenít, meg hogy buta? Ezt érdemli, hogy felnevelt, és életet adott?.. Hát gratulálok hozzád.
2016. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Na majd ha nem lesz többé, neked sem édesanyád vissza fogod kívánni ezeket a pillanatokat, azt kötve hiszem..
2016. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!