Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alibi házasság vagy alibi...

Tamanna kérdése:

Alibi házasság vagy alibi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Igen, ez érdekelne. Jómagam nő vagyok és valamiért nem megy nekem a kapcsolatosdi. 24 éves vagyok és minden álmom egy gyerek, de a megfelelő partnert nem találom. Lenne még időm keresgélni, de már nem akarok. Gyereket szeretnék, DE olyan férfitól, aki meleg és ő is fenn szeretné tartani a látszatot. Az elképzeléseim közé tartozik, hogy együtt élünk és neveljük a közös gyereket, de testi kapcsolat nincs köztünk. De jó barátok viszont lehetünk! :)

Elsőre biztos furcsán hangzik, de amikor évek óta küzdesz magaddal, mert nem jön össze semmi, amit akartál, egy ilyen újonnan szerzett "információ"birtokában, avagy így is lehet csinálni, azért hoz egy kis felüdülést. Tudom már, hogy vannak ilyenek.

Esetleg tudnátok nekem mondani fórumokat, stb?



#meleg #családalapítás #Alibi házasság
2016. aug. 22. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
És te mire tanítanád meg a gyerekedet? Arra, hogy majd alibi kapcsolatban éljen?
2016. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Te is nézed a BK-t?


Szerintem ez azért nem jó, mert egyrészt nehéz összehozni a gyakorlatban...

Másrészt stabil kapcsolat kell a gyerekvállaláshoz, hogy együtt végig tudjátok csinálni. Sok nehézséggel jár.

Gyanítom nem ismered még az apajelöltedet, így azzal sem lenne gyorsabb, minthogy "normális" módon családként vállalj majd gyereket.

2016. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen, és tökéletesen reménytelen.


Ha gyereket akarsz, de pasit nem, akkor lelked rajta, rengeteg boldog egyedülálló anya él a világban.

Ez ne tartson vissza.


De látszatházasságban nem lehet élni.

Már csak azért sem, mert azt nem tudod elhatározni, márpedig te nem leszel szerelmes. (Próbáltam, hidd el, nem megy...). És akkor ott a csapda, hogy te látszatra boldog házas vagy, és nem lehet még ismerkedned sem.


Ugyanez érvényes a meleg pasira is: egy életen át hűséges legyen valakihez, akit nem is szeret?


24 évesen még túl fiatal vagy ahhoz, egy ilyen húzással eltold három ember életét. Várj még 10 évet.

2016. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi ésszel szerintem ne vállalj gyereket.

Miért nem ismerkedsz és keresel olyan férfit,akivel kölcsönösen szeretitek egymást és közös vágyatok a gyerek?Annak úgy sokkal több értelme lenne, mint belemenni egy ilyen látszat kapcsolatba... + szerinted a gyereknek mégis milyen szülői mintát mutatnátok? és nem azzal van a baj,hogy meleg lenne a pasi..de szerintem ezt te is tudod.

úgyhogy szépen ismerkedj és keress párt.utána jöhet a gyerek.

24 évesen amúgy nem vagy még lemaradva semmiről.

2016. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Jó ötlet. Végül is az első pillanattól hazugsagra nevelitek majd a gyereket.
2016. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Ezt a marhaságot! 24 évesen kb. 5 éves szinten vagy.

Könyörgöm, ne szülj. Szegény gyerek :(

2016. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Ne nezz tovabb tv megmergezde a fejed

Az elet sem amerikai sorozat vagy brazil szappanopera

Amit leirsz bitasag es nem letezik pont

2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell brazil sorozat, elég a barátok köztöt nézni ott is van egy ilyen gyermekvállalás, rettentő jól sült el ott is.
2016. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor elmesélem a mi sztorinkat.A legjobb barátommal költöztem össze anno, és gyerekünk is van, most 5 éves. Nincs közöttünk szex azóta sem, és előtte sem volt. (Ő aszexuális, én meg csak simán képtelen az érzelmekre.) Mindenki úgy tudta, hogy együtt vagyunk, és végül is a szexualitást kivéve együtt is voltunk, étterem, nyaralás, családi fotók stb... Aztán 2 éve beleszerettem valakibe, viszonyunk volt sokáig. Persze haza nem hoztam már a gyerek miatt sem. De nem tudtam elhagyni ezt az embert, mert sírt, könyörgött, hogy ha már így alakult ne csináljam ezt vele, ne vegyem el a családját. Akibe beleszerettem, őt elvesztettem emiatt. Akivel élek... már nem felhőtlen a viszonyunk. A gyerekünk nem lát egy normális mintát, emiatt neki is nehéz lesz majd felnőtt korában. Megbántam, hogy így csináltuk, senkinek nem ajánlom.
2016. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lehet, hogy most reménytelennek tartod, hogy megismerj egy normális férfit, de gondolj bele, mi lesz ha mondjuk pár év múlva megismersz egy férfit beleszeretsz, ő is beléd... bocsi de most megyek haza a kamu családomhoz. meddig működne?

,csak ebbe gondolj bele.

Sosem lesz az életben normális kapcsolatod, normális családod...

2016. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!