Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet így valaha újra normális...

Lehet így valaha újra normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretnék normális válaszokat kapni, előre is köszöntem.


Szóval már lassan 3 éve tudom magamról biztosan, hogy meleg vagyok és barátom is van 1,5 éve. Igazándiból a szüleimmel mindig is jó volt a kapcsolatom, így elmondtam nekik ezt a dolgot. Tudom, hogy ezt így nehéz elfogadni, mindegy milyen kapcsolatunk van, éppen ezért hagytam, hogy majd idővel jobb legyen. Ez volt fél éve, de még azóta sem tudták ezt teljesen elfogadni és kicsit rosszul esik, hogy konkrétan elhidegültek tőlem és nem szeretném, hogy csak emiatt romoljon a kapcsolatunk.

Tudom, várhattam is volna vele, de úgyis elkezdtek volna kérdezgetni, hogy ki az, akivel mindig találkozom stb. Barátom volt már előtte nálunk is párszor, de inkább nála szoktunk lenni, mert az ő szülei kicsit elfogadóbbak voltak.


17/F


2016. szept. 3. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen adj nekik még időt erre, hidd el, nagyon nehéz lehet ezt elfogadni. Nyilván időre van szükség, míg leülepedik bennük és megérnek arra a szintre, hogy az se érdekelje őket, ha valaki megtudja. Ugyanis legtöbb esetben inkább a környezet reakciójától félnek az emberek.
2016. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!