Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy változott azóta?

Figyelt kérdés

A szüleim már kiskoromban elváltak. A napokban megkeresett az édesapám és mondta, hogy szeretne velem találkozni.

Most egyébként nem Magyarországon él, de talán jelent valamit, ha több ezer km-t utazna ezért. Anya pedig sok rossz dolgot mesélt róla, sőt jót alig hallottam. Ráadásul ellenzi is ezt az egész dolgot.

Nagyjából olyanok történtek közöttük, hogy sokat bántotta anyát (nem csak verbálisan) és tele volt sok megkérdőjelezhető dologgal (pl sokszor volt, hogy az éjszaka közepén jött haza és mindenféle hülyeséget kitalált).

Teljesen normálisnak tűnt amikor beszéltünk, de persze lehet csak megjátszotta magát. Kicsit tartok is ettől az egésztől, de közben kíváncsi is vagyok rá, nem egészen pontosan tudom, hogy mit is szeretnék.


17/F


2016. szept. 27. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Mi lenne ha 17 évesen magad ismernéd meg apádat? Lehet a fele sem volt igaz amit anyád mondott apádról. Tudod egy sértett nő haragja sok mindenre képes.
2016. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

17 éves vagy, nemsokára nagykorú, keresőképes.

Ebben a korban szokott rájönni sok intézetbe adott gyerek szülője is, hogy ideje megkeresni a gyereket...

2016. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

nem hinném, hogy csak miattad jönne haza, hogy találkozzatok ennyi idő után, valszín itthon van vmi dolga és beiktatna téged is.. persze ez nem azt jelenti, h nem akar veled találkozni vagy nem töltene el veled 1 napot, de sztem nem te vagy az egyedüli oka a hazajövetelének.

Az, h anyukáddal hogy viselkedett, az egy dolog.

nem vitatom, h anyukáddal csúnyán viselkedett, én azt mondom, kutyából nem lesz szalonna.

Az ember nem változik.

Változtatni ideig-óráig tud 1-2 dolgon, de az ember önmagában nem változik, a valódi én előbb -utóbb a felszínre tör és eget kér magának.

Egyébként én találkoznék vele sztem.

2016. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

2. vagyok.

Én is találkoznék vele, tisztázni, hogy eddig miért nem keresett téged, de minden szavát kérdőjellel hallgatnám.

Nagy vagy már, megvan a magadhoz való eszed, ne hagyd, hogy átverjen.

2016. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem hogy a kérdező 17 évesen pénzt keres.
2016. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Apád eddig kimaradt az életedből,, tudatosan.

Ezt tartsd észben.

Anyádnak pedig nincs joga azt éreztetni veled, hogy apád x évvel ezelőtti élete miatt, most nem lehet normálisabb felfogású ember.

Beszénék vele, megkérdezném hol volt eddig és miért pont most keresett meg.

Viszont ne támadd le,adj esélyt neki had magyarázkodjon csak, az a minimum.

Ami talán lényeges, hogy mond el anyádnak, hogy értékeled hogy ő nem hagyott magadra és mindig ott volt neked, de szeretnél tőle hallani válaszokat.

Én kíváncsi lennék pl milyen zenét szeret, mi a kedvenc színe, milyen álmai voltak régen, milyennek látta a szüleit.Persze nem mint egy ovodás, csak normálisan.

Észben tartva hogy eddig sehol sem volt.

2016. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hetes! Oda van írva, hogy nemsokára! Tudod, értelmező olvasás.:-)
2016. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen meghallgatnám az ő verzióját is a történtekről, aztán megpróbálnám összerakni magamban, valójában mi is történhetett annó. Anyukád azért is ellenezheti a találkozást, mert lehet, hogy nem teljesen mondott igazat apukáddal kapcsolatosan és fél, hogy most minden kiderül.


Találkozzatok egy semleges helyen (étterem például) aztán meglátjátok, mi sül ki belőle.

2016. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!