Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elhagyta a telefonját...

Anyám elhagyta a telefonját és mikor haza jött velem veszekedett hogy én vagyok a hibás mert miattam ment be a boltba ennivalót venni. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez igy szokott lenni, rajtad vezeti le a feszkót, mivel te vagy hozzá a legközelebb.
2016. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert egy ostoba frusztrált kilimaxos kielégítetlen pcsa. Jó volt ezt hallani? vagy minek tetted fel a kérdést?
2016. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Talán, mert idegbeteg. De akkor sem fogom megérteni soha, hogy hogy képesek egyes szülők így viselkedni a gyerekeikkel. "Miattad mentem boltba", komolyan, az ilyennek minek gyerek??
2016. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert felnőtt létére semmi felelősségtudata nem alakult ki, képtelen elfogadni, hogy ő is néha van, hogy elszúr valamit.
2016. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Apenia dolorosa. Vagy ha nem az a baja, akkor csak azért csinálta, mert kiskorú vagy és vagyontalan, de főleg hülye, akit lehet szidni mások hibáiért is.
2016. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szimplán átlagos ember.

Ilyenkor haragszunk magunkra, de sokkal jobb úgy feldolgozni a dolgokat, hogy nem magunkat ostorozzuk hanem keresünk egy áldozati bárányt.

Menjetek vissza, lehet leadták. Vagy hívjátok.

Ha komolyabb telefon, akkor lehet meg is találjátok valamilyen okos trükkel.

2016. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
1: Szerintem is.
2016. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

#7

Csak azért írtál, hogy egyet érts az elsővel. Most én vagyok surmó, vagy tényleg vannak ilyen fura emberek?

2016. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!