Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert panaszkodik folyton anyám?

Miert panaszkodik folyton anyám?

Figyelt kérdés
Alig jön haza a munkából mar mondja hogy milyen sokat dolgozott (közbe a munkahelyén nagyon egyszerű,és nem megterhelő munkát végez).Ha kicsit csorog az orra akkor mar fekszik az ágyba és semmit nem csinál,közbe mondja hogy milyen beteg hogy sajnáljuk (látszik hogy semmi baja).Ha főz ebédet akkor este végig telefonálja az ismerőseit hogy elmondja ő annyit dolgozik itthon mint egy cseléd (közbe én és tesóm 10x ennyit dolgozunk) Este 6 kor jöttem haza a suliból (a plusz órák miatt) és neki estem az ágynak mert annyira ki voltam merülne,erre hallom egy fel óra múlva telefonál valakinek hogy ő kellett el mosogasson mert en olyan lusta vagyok hogy fekszek az ágyon (közben egesz nap itthon volt és semmi mást nem csinált,mert mikor haza jöttem olyan rendetlenség volt hogy a szobámig alig tudtam eljönni) Miert panaszkodik folyton? Mas sokkal többet dolgozik mégsem csinálja ezt
2016. szept. 30. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
ez van amikor egy anya rájön, hogy nem neki való az anyaság. Nyugi, nem a te hibád, anyud most jött rá, hogy nem élvezte ki a fiatalságát.
2016. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17 év utan?
2016. szept. 30. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
17 év után, az én anyám 66 éves korára érte el ezt az állapotot. Örülj neki, hogy nem szedett össze a neten egy 28 éves arab pasit és nem döntött úgy, hogy odaköltözteti hozzátok, téged meg kidobott és nem érdekli, hogy a karácsonyt egy híd alatt fogod tölteni.
2016. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Szóval te 10x (?) annyit dolgozol és te ágynak eshetsz, csak más nem, betegen sem. Mert nem is beteg. Szerinted.


Volt egy kollégám, aki szerint mindig csak az a komoly, nehéz, leterhelő munka, amit ő csinál. A másé kis semmiség.

Na te is ilyen vagy.

2016. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es ha a te anyukad is folyton panaszkodna minden elvégzett,akár 2 perces munka után akkor nem tudom te hogy reagálnál,biztos tetszene.
2016. szept. 30. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudod kedves kérdező, van egy pont ami után beletelik a pohár az embernél, és minden fárasztja. Anyukád most jutott oda hogy elege van mindenből. Az meg vicc hogy el is hiszed: iskolás létedre tízszer annyit dolgozol mint anyukád. Apukád veletek él? Mennyit segít neki?
2016. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
a 4-est, még biztos nem beszélte ki az anyja a háta mögött, nem annyira jó mivel ha jót csinálsz az nincs nézve, de ha egyszer is hibázol akkor te vagy a rossz.
2016. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Az is lehet, hogy alapvetően lusta. Nálunk is van olyan nő a távolabbi rokonságban, aki folyton panaszkodik, hogy beteg, fáradt, napi szinten, de csak azért, hogy tudja ugráltatni a gyerekeit. Most ide kell vinni, aztán oda. Pedig semmi baja, tudna gyalog is járni, csak nem akar lemaradni a sorozatról. Meg ha azt mondja beteg, nem kell jönni segíteni a hétvégi háznál, helyette fekszik a tv előtt.
2016. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Előző: talán mert az illető nőrokon hétvégente nem a te nyaralódban akar gürizni? Ez elvárod. De ha valahova vinni kell, az már nem tetszik.
2016. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Zapdos, igen, én is ismerek ilyen embert, mindenki hülye, mindenki bántani akarja, senki nem dolgozik csak ő :D Vicc. Kérdező, költözz el:)
2016. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!