Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én gondolkozok rosszul vagy...

Én gondolkozok rosszul vagy anyukám?

Figyelt kérdés
A baratom (4 hónapja vegyünk egyutt) többször at hívott hozzájuk vagyorázni,mindig kedvesen fogadtak,finom vacsorával. Úgy gondoltam holnap én is át hívom, csinálok valami finomat, erre anyukám csak azt mondta: "áthivod enni? Nem tud otthon?" Mi a véleményetek?
2016. okt. 2. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Illik a meghívást viszonozni. De nyilván anyukád lakásába, anyukád nevében fura, ha te hívsz meg valakit, úgy hogy ő nem akarja.

Van valami akadálya? Anyukád egyébként sem szeret vendégeket fogadni? Vagy mi a baja?

Az is lehet, hogy nem szereti a barátodat és valami kifogása van a személye ellen.

Én ilyen körülmények között biztosan nem erőltetném a meghívást. Inkább hívd el valami programra, vagy étterembe.

2016. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anya semmilyen vendégeket nem szeret.
2016. okt. 2. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
2: Hát akkor most miért lepődtél meg? :)
2016. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Anyád elég fura. Nem írom le, hogy prosztó, mert megsértődsz, de magamban azt mondom rá.
2016. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor házon kívülre is meghívhatod.:)

Esetleg a nagymamához, nagybácsihoz, stb.?

2016. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el máshová, lepd meg valamivel:) Én sem tudtam meghívni a páromat mert társbérletben laktam, hát elmentünk valahová vagy nála főztem :D
2016. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolva a kérdésedre: igen, édesanyád gondolkodik rosszul.

Ha nem szeret vendégeket fogadni, de mindenképp szeretnél a ti lakásotokban főzni, akkor esetleg szervezz programot neki, bár, nem úgy tűnik a leírásból, mint aki különösebben forgalmas társasági életet él. De azért mégis. Nem lesz valami rokonotoknak, barátnőjének valami összejövetele? Esetleg aznapra beszervezhetnél egy ilyet, amikor édesanyád úgysincs otthon.

Egyébként kíváncsiságból, ha meghívnád és felvinnéd, mi a legrosszabb, amit édesanyád tehet?

Remélem kitalálsz valamit, de mindenesetre kérdezd meg, hogy a fiúval van -e problémája, vagy ... vagy? Lehet, hogy szerinte nincs rád jó hatással. Vagy bemutattad már őket egymásnak? Ha nem, akkor szerintem itt az ideje, talán anyukád is megkedveli. Bár, úgy látom, hogy itt inkább az a gond, hogy ha anyukád nem szórakozik, akkor tőled is ezt várja el. Ez persze nem jó, de remélem megoldod valahogy. Sok sikert! :)

2016. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretned a kovetkezmenyeit annak hogy a baratod nalatok vacsizik akkor mennyetek el piknikezni. De egy ido utan ki kell majd allnod a baratodert eleg nehez lesz osszehozni hogy sose legyen nallatok. Ez szerintem neked es neki is rossz lesz.
2016. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!