Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt furcsának találjátok?

Ti ezt furcsának találjátok?

Figyelt kérdés

Felnőtt nő vagyok, de apukámnak mindig beszámolok arról, hová megyek és mit csinálok, kikkel leszek. Ha ott is alszom valakinél, akit még nem ismerek jól (új pasi vagy barátnő), akkor még este és reggel fel is hívom, hogy minden oké, megkapja a címet is, ahol tartózkodom + esetleg annak az elérhetőségét, akivel együtt leszek.


Nekem ez biztonságérzetet nyújt, ha bármi történik velem, legalább ő tudja, merre keressen, kit keressen. Ilyen téren senkiben nem bízom ennyire, mint benne.


Érdekelne a véleményetek, mert mások furcsán néznek rám emiatt. Senkit nem ismerek, akinek annyira jó lenne a kapcsolata a szüleivel, hogy azt is elmondhassa, "na, most egy pasihoz megyek", inkább nem szólnak róla. De nem csak a szüleiknek, hanem senkinek és én ezt kissé veszélyesnek találom. Persze, ha lenne párom, akkor ő tudna arról, mikor-hova-kivel.


22N


2016. nov. 29. 07:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

ALAP, hogy akivel együtt élsz, szólsz, ha nem alszol otthon, vagy késel x órát, hogy ne aggódja már szrrá magát.


Én is mindig megmondom, hol alszok, kivel, mert ha ne adj' isten nem jövök haza, akkor tudjon valamerre indulni.


27N

2016. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Agyban gyerek vagy meg.
2016. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezzel nincs baj, teljesen normalis, max szokatlan. :)
2016. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa, hanem ez egy felelősségteljes, felnőtt, értelmes gondolkodásra valló élet, és látszik, hogy szereted és tiszteled Apád, nem akarod hogy izguljon feleslegesen.
2016. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem találom furcsának. Ha valakivel együtt élsz, alap, hogy szólsz, ha nem alszol otthon.
2016. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt nem találom furcsának inkább példamutatónak mondanám, és nagyon-nagyon örülök hogy még vannak akik ennyire tisztelik és szeretik a szüleiket, hogy elmondják, hol vannak, kivel és mit csinálnak.

Bár én is ilyen szülő tudnék lenni, akiben ennyire megbízik a gyereke!

Maradj ilyen. Sok örömöt jelenthetsz a szüleidnek! <3

A biztonsági faktort pedig manapság szerintem nem kell magyarázni.

39N

2016. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

" ez egy felelősségteljes, felnőtt, értelmes gondolkodásra valló élet"


A fenet. Tipikusan kisgyerek gondolkodas, nem tud felelosseget vallalni a sajat donteseiert, es folyamatosan megerositest var kivulrol. 22 evesen ez mar gáz.

2016. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg apád felfogta, hogy már élsz nemi életet és nem zavarja, emiatt nyugodtan beszélhetsz vele erről. Szerintem ez egy jó dolog, nem minden apa ilyen, más lányok ezért nem ilyen nyitottak ebben a kérdésben.
2016. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Beteges.
2016. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kései Sirató ***** válasza:
92%
Attól félsz, hogy elrabolnak, eladnak, vagy megölnek? Ha mindenki ezt tenné, amit te, akkor könnyebb dolga lenne a Rendőrségnek, amikor valaki eltűnik, ilyen szempontból nagyon hasznos az egész társadalom szempontjából.
2016. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!