Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anime fanok segítség! A...

Anime fanok segítség! A szüleim utálják az animéket én imádom őket mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik családtagom már otaku (mániákus animefan) szintjére süllyedt ezért eléggé elutasítják az animéket. Én viszont csak szeretem őket nézni nem is nézek sokat heti 3 rész max. A szüleim sokat piszkálnak amiért animét nézek és nem esik éppen jól. Abba hagyjam? Veletek volt már ilyen? Ha igen hogyan kezeltétek?

L/12



2016. dec. 4. 17:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Figyelj… én is csak azt tudom mondani hogy nagyban szard le, akárhány éves is vagy azt nézel amit szeretnél és amíg jól esik addig nyugodtan. Engem is állandóan baszogatnak de megtanultam nem foglalkozni ezzel mindig visszavágok valami olyannal amiket ők szeretnek én meg nem. És ezzel el is van intézve az egész, valaki ezt szereti, valaki meg mást. Érdekes amúgy, hogy az animések (általában) nem szólják le azokat akik mást szeretnek. És amúgy ha mániákus Anime fán lennél azzal sem kéne foglalkozniuk. Lelkiismeret furdalás nélkül nézd az animéket, ha te azt szereted más meg nem szóljon bele.
2017. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!