Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha apám tull...

Tankcsapdafun002 kérdése:

Mit tegyek ha apám tull szigorú vellem?

Figyelt kérdés

Apám volt katonna,most pedig munkás épitkezésen.

Viszont,még mindig ugy tesz mintha a katonaságnál lennénk.

Igy akkar engem nevelni,de ha viszapofázok veszekedik velem!



2017. jan. 18. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Tanuld meg a katonai szakzsargont, és kb annyira vedd komolyan amennyire muszáj.

Azért nem irigylem a melósokat ebben az időben az építkezéseken, esetleg vihetnél neki valami forralt bort termoszba a melóhelyre.

Próbálj meg apáddal egy köteléket alkotni ;)

2017. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne pofázz vissza. Ez nagyon gáz.

Kérdezgesd a katonaságról, biztosan van sok érdekes története és biztosan hiányzik neki. Gondolom, jobb munka volt, mint az építkezés. Így közelebb kerülhettek egymáshoz. Ha vannak rigolyái, pl. rendrakással kapcsolatban, azokat fogadd el. Ártani nem fog egy kis rend.

2017. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nen lehet, hogy a helyesirasod miatt haragszik ennyire?
2017. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 😂
2017. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Nem!
2017. jan. 18. 09:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták,ne pofázz vissza.De azért kifejthetnéd egy kicsit jobban a dolgot.Mi az amiben szigorú?
2017. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellett mosogatnia maga után. Ezt manapság nagyon szigorúnak veszik a lusta kölkök. Netán ki kellett porszívóznod? Vagy a lecke megírását követelte? El sem tudom képzelni. Többnyire ilyenekről van szó, ha nem írnak konkrét példát. Aztán 5 oldal komment után odabökik, hogy a szülő elvárta tőlük, hogy besegítsenek a házimunkába.
2017. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Apád nem csak addig katona, míg ott dolgozott. Általában az ilyen embereknek a természete is katonás. Peches vagy, ilyen apát kaptál. Másnak az apja- anyja másban vaskalapos.

megpróbálsz megfelelni az igényeinek. Aztán felnőttként , amikor a magad életét fogod élni, majd már úgy élsz, ahogy akarsz.

2017. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Megérdemled. A helyesírásod szánalmas, a modorod kifogásolható. Ha én lennék az apád és visszapofáznál, lekevernék egyet. El tudom képzelni a stílust, amit megengedsz magadnak. Végre van még szülő, aki nem hagy mindent rá az elkényeztetett, lusta kölykökre.
2017. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tiszteld meg annyival Őt és amit letett az asztalra, hogy legalább nem pofázol neki vissza!

Minden normális apuka rászól a gyerekére, ha neveletlen, hisz az ő felelőssége, hogy mi lesz belőled, ha nagy leszel, egy részben. Meg a sajátod is, megszokod , hogy mindenkinek visszadumálsz, és majd csodálkozol, hogy mi van akkor, amikor majd nem az apádnak, hanem egy kicsit magasabb beosztású embernek visszabeszélsz!

2017. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!