Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen apával?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kiakaszt. 19 éves lány vagyok. Kérek valamit az apukámtól, most például azt, hogy javítsa meg a fiókomat a szobámban, mert én nem boldogulok, de magasról tesz rá. Már 3 hete könyörgök neki. Nem azért nem csinálja meg, amit kérek, mert mondjuk beteg, vagy mert annyira sok a dolga, hanem azért, mert iszonyúan lusta. Naphosszat bír feküdni egy díványon, és alszik. Ha valaki szól neki, hogy csinálja meg ezt, vagy azt, inkább fogja magát, és lelép a nagyszüleimhez, a szüleihez, hogy ott dögölhessen. Állandóan rumlit hagy maga után. Például megbont egy zacskó mogyorót, megeszi, aztán hagy az alján 2 szemet, és ahelyett, hogy kidobná a szemetet, ott hagyja épp, ahol megette a zacskó tartalmát. Ha kitisztítja a fülét, a mocskos fülpiszkát se dobja ki, volt már olyan is, hogy a reggelizéshez szépen megterített asztalon a tiszta tányéron volt rajta a használt fülpiszkáló. Egyszerűen undorítónak tartom, hogy milyen lusta és igénytelen. Mindemellett persze folyton okoskodik, hogy anyukám mennyire háklis, stb. Nem csak anyát zavarja az, hogy az apukám ennyire trehány, hanem engem is. Hiába beszélünk a fejével, nem változik semmi.

2017. jan. 20. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik amugy? Mert ha raadasul ti tartjatok el, esetleg el is lehetne kuldeni dolgozni, vagy ha nem hajlando, elkuldeni a kedves szulokhoz, lakjon az o nyakukon.
2017. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen igènytelen par.aszt...

Menekülj onnan. Nem normális a hozzáállása. Ne kérj tőle semmit.

2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!