Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim nem engednek el...

A szuleim nem engednek el allatmenhelyre onkenteskedni, mert szerintuk hulyeseg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon mennék, de errefele az allatot semmibe nezik, pedig jol jonne a segitseg a menhelyen. A szuleim rendesen hulyenek neznek, es megtiltottak, hogy mejek. :( :( hogy gyozzem meg oket?
2017. jan. 21. 12:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
"Dehogy szólok érte mégiscsak az apám ráadásul innen ha elvisznek nevelőotthonba""
2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen magyaran ha szolok a segitoben hogy bantanak itthon akkor visznek otthonba. Ezt irtam.
2017. jan. 22. 13:10
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyen brutálisan konzervatív felfogással, mint a szüleid, a győzködés nem segít. Semmi empátia nincs bennük, nem fogja meghatni a sírásod. Csak a céltudatosságod. És sajnálom, hogy jobban félsz, mint amennyire akarod. Édesapád nem normális módon kezeli a konfliktusokat, ez tény.

Más javaslatom nincs, csak az, hogy akkor addig állj le a dologgal, ameddig nem tudsz a sarkadra állni.

Ne haragudj, lehet, hogy túl kegyetlen vagyok, de eddig csak kifogásokat hoztál fel, hogy miért ne, amit megértek, csak hát bármit mondunk, azt mondod, hogy apukád megver. De akkor az iskolában ezt elmondhatod, ott pedig segítenek. Volt már, hogy megütött? Őszintén.

Értem az álláspontodat, én pl. gyűlölöm apámat, mert ugyanilyen piti, agresszív ember, de ha mindenért kiabál a tiéd, akkor azért is, mert győzködöd, nem?

Nem látok jelenleg kiutat a problémádból, mert menekülsz.

Csöbörből vödörbe. Nem jó ez így. Tudom, hogy fontosak az állatok, nekem is, és megértem, hogy hatalmas a félelmed, mert ilyenek, de...nem tudna rokon beszélni velük? Esetleg? Ha már te nem hatsz rájuk. Nem tudod kötelező munkára fogni? Ezt már láttam, javasolták előttem is.

Hazudni sem akarsz, elmenni sem, maradni sem, kapni sem (egyértelműen), segítséget kérni sem (hiszen akkor már kértél volna), szóval nem igazán értelek.

2017. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Persze hogy megvertek mar. Ez eleg bevett szerintem nincs is olyan osztalytarsam aki ne kapott volna. Nem az zavar hogy kapok hanem hogy emiatt biztos tobbet. Meg a vele jaro fejmosas amit hallgathatok majd egesz nap. Nagyszuleim vannak de ok nem itt laknak Nyiregyen hanem egy szomszed kisvarosban dehat ok se tamogatnanak ebben. Mindegy megprobalkozom vele meg parszor.
2017. jan. 22. 19:55
 25/25 anonim ***** válasza:
Most mi újság?
2017. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!