Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családom előtt csókolózni a...

Családom előtt csókolózni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Egyik este kerti-parti volt nálunk, szalonnát sütöttünk, szüleim pár régi barátja is átjött, meg a nagybátyám, a felesége, meg a tizenkilenc éves lányuk is, és persze én és a barátnőm is jelen voltunk a partin. És amikor megérkezett a barátnőm, akkor csókkal köszöntöttük egymást, és ezt így mindenki előtt, és annyira ciki volt nekem a helyzet... Olyan rosszul éreztem magam. Nem a barátnőmet szégyeltem, dehogy! Büszkén felvállalom! Csak a család előtt olyan fura. Nektek mi a véleményetek erről? Ő az első barátnőm, aki komoly, és már két hónapja járunk, de a szüleimmel eddig kétszer találkozott összesen, és egyik sem volt hosszú, ez volt az első egész estés programunk.


16/F


2018. júl. 20. 21:26
 1/8 anonim válasza:
97%

egy csók bőven belefér, nem percekig voltatok egymás szájában gondolom. utóbbit én sem művelem a család (meg senki) előtt pedig 3 éve vagyunk együtt :)

21L

2018. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

nyugi, nem tortent semmi, ahogy az elso is irta, nem percekig voltatok egymas szajaban. :)

egy szajrapusziban meg nincs semmi. Egyebkent elarulom neked, hogy mi tobb eves hazassag utan, 26 evesen sem szivesen csokolozunk a csalad elott, maximum szajrapuszit adunk egymasnak, ha ugy van.

2018. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
A szájrapuszi/egy csók rendben van, a csókolózás más kategória
2018. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak egy puszi volt, de ndm faltuk egymást percekig.
2018. júl. 20. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Rosszul fogalmaztad meg a kérdést, nekem úgy tűnik csak egy szájrapuszi volt, egy röpke csók nem pedig csókolózás.

A köszönéskori szájrapusziban semmi kivetnivaló vagy kínos nincs.

A csókolózás már intim kategória, azt szerintem nem illik mások előtt.

De szerintem az előbbi történt meg veled.

2018. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
5. vagyok. Most olvaslak, akkor mégis csókolóztatok. Hát leírtam a véleményem...
2018. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már a csók is egy intim dolog, ami nem tartozik másokra, a családra sem. Persze egy-egy röpke kis csók, szájrapuszi az más, de én sem vagyok és voltam soha az a típus, aki mások előtt szeretné kinyilvánítani a párja iránt érzett érzéseit. Ez csak a két emberre tartozik, úgyhogy szerintem semmi fura nincs abban, hogy kicsit kellemetlen, vagy inkább fura volt neked.
2018. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Óhh, nálunk egyszer a szüleim kizavarták alólam a csajt az ágyamból hogy a lába se érte a földet. :-D

Szerintem jobb vigyázni a diszkrécióval, s a szerelem csak kettőtökre tartozik hiszen rólatok szól.

2018. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!