Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én vagyok ekkora lúzer...

Csak én vagyok ekkora lúzer 40 évesen? N

Figyelt kérdés
Erőteljesen elgondolkoztam magamon most karácsonykor.14 évesen azt hittem előttem az élet.18 évesen,azt gondoltam hogy mivel szép vagyok,bármit megkaphatok,nem volt pénzünk,én sok pénzt akartam,ki akartam törni.Ez sikerült is sok minden árán.Sok pasi volt,aki komoly dolgot akart,de én nem akartam,mondván erre ráérek,majd lesz valami,persze voltak 2-3 éves kapcsolataim,de egyiknél se éreztem hogy ő lesz az.Kezdtem közeledni a 30-hoz,még akkor is nagyon jó anyagi helyzetben voltam,de már ott kezdtem félni hogy lehet nem találok normális partnert.És akkor vétettem egy hibát.Összejöttem olyannal,akivel nem szabadott volna,nagyon sok sérülés ért lelkileg is,pénzem elúszott,csak lebegtem a semmiben,miközben ez a tag letiporta az önbecsülésem.Éjjelenként azt kívántam,bárcsak valahogy el tudnék szabadulni,az is elég lenne hogy fenn tudjam tartani magam.Ez nagy nehezen sikerült.Most a jelenlegi anyagi helyzetem nulla,de annyit elmondhatok hogy fent tartom magam egyedül.Megtanultam hogy a pénz nem ér semmit,ha nincs melletted szerető társ,vagy akivel megoszthatod.Ennek alapján tárgyakhoz se kötődök,mindent szinte kidobok,ruhákhoz sem,szinte az összes ruhámat kidobtam,csak annyi van,amiben tudok járkálni,csak 1 cipőm van,stb.Amilyen életet éltem,a legminimálisabbra csökkentettem.Mindeközben volt egy rokonom,aki azt mondta,soha nem fogom semmire sem vinni,mint ahogy anyám se.Igaza lett.Mintha hasonló hibákat követtem volna el,de nekem volt lehetőségem sokszor,és elbaltáztam,ennyi a különbség.És most ott tartok,hogy karácsony van,kaptam ajándékot anyámtól,egy tök szép pulcsi,tök jó nadrág,meg 2 tök meleg zokni,és ezerszer jobban örülök ennek,mint amikor 50 ezerért vettem egy cipőt,vagy akármit.És totál letargiában vagyok,hogy ennyire félresiklott az életem,pedig teljesen mást képzeltem el anno.Soha nem gondoltam azt,hogy majd egyszer annak fogok örülni,hogy egyáltalán kapok valamit.Én vagyok csak ennyire szerencsétlen ?
2018. dec. 26. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
A pasi a szóköz-billentyűt is elvitte magával???
2018. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Igaz még csak 30 vagyok, de àtmentem hasonlókon. 17 voltam mikor megismertem az első szerelmem, együtt voltunk 10 évig. Aztàn ellaposodott az egész, mindketten kifelé kacsintgattunk. Vége lett. Eljöttem a tiz évből 3 szatyor ruhàval meg 200ezer forintal.egyedül albérletben. Megismertem valakit, akivel túl hamar összeköltöztem, vagyis ott ragadt nàlam. Semmit nem fizetett, lehúzott lelkileg anyagilag. Fél év utàn kidobtam. Utàna elkezdtem ugymond élni mint egy tinilàny. Már hétfőn a pénteket vàrtam a bulik miatt. Pasiztam, ittam. Ebbe menekültem a magàny elől. S aztán elkezdtuk keresni egymást az első exel... kibékültünk. Tiszta lappal. Most itt szuszog mellettem a férjem meg a 2hónapos kislànyom. Boldog vagyok!!! Nincs lehetetlen! Te is boldog leszel.
2018. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 szántóvető ***** válasza:
19%

kissé zavaros írás,nem tudni h miért lettél szegény mikor 10 évvel ezelőtt jól éltél.ha akkor is eltartott voltál akkor valójában sosem éltél jól.

"karácsony van,kaptam ajándékot anyámtól,egy tök szép pulcsi,tök jó nadrág,meg 2 tök meleg zokni,és ezerszer jobban örülök ennek,mint amikor 50 ezerért vettem egy cipőt,vagy akármit."-hát igen,ez a nyomor alja,amikor már 2 pár zokninak is megtanulsz örülni mert ez is 2 párral több mint a semmi.tanácsot nehéz adni.meg kell próbálni megújulni és újrakezdeni.jó állás,társkeresés mert könnyen lehet hogy egy évtized múlva ezt a 2 pár zoknit is vissza fogod sírni.mert mindennél van lejjeb,a mostani lelki mélypontodnál is.

2018. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Azért érzed azt hogy félresiklott az életed mert nincsenek 50k-s cipőid meg ruháid,nem étteremben eszel,nem jársz kozmetikushoz,fodrászhoz?Tudod mennyien élnek így?Akik örülnek ha kitartanak fizetésig...Ha fiatalkorodban etted a férfiakat,buliztál,vásároltál,szórtad a pénzt,ne csodálkozz hogy 40 évesen semmid nincs..de így legalább tudsz örülni egy pár zokninak is,lesz még olyan hogy kevesebbnek is örülni fogsz.
2018. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

Mikor nincs megformázva egy szöveg azt nagyon rossz elolvasni legalább néhol egy enter.


Jó neked h az embereket többre értékeled min t a pénzt.

Egyszer minden dal véget ért :) ha jó ha rossz.


A lelki békéd még megtalálásod kis meditáció sokat segít.S az eddigi konzekvenciákat is kamatoztathatod..

meg ha sokat meditálsz és még jógázol is.

Akkor eltudsz érni egy olyan tudat állapotot ahol megtudsz szabadulni az érzelmektől.

2018. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam eltartott,saját pénzemből éltem,ezért sem akartam pasikat,akik igértek fűt-fát.
2018. dec. 26. 17:16
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
csak te
2018. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Neked sajnos már vége.

DE HA EZT VALAKI OLVASSA A TANULSÁG: NEM 40 ÉVESEN KELL A FENTI DOLGOKON ELGONDOLKOZNI, HANEM 20!

Mert akkor még lehet változtatni.

2018. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
A legtöbb ember ilyen,engem fiatalon kiröhögtek a külsöm miatt,most 40 körül jó lennék a férfiaknak 20-tól 60-ig,pedig semmim sincs.
2018. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Előző: azoknak a férfiaknak nem jó a 40es, akik komolyan gondolják, családot akarnak. Akik nem gondolják komolyan, azoknak jó a 40es is.
2018. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!